Prezydent Janusz Kubicki w piątkowym raporcie ponownie poinformował o braku nowych zachorowań w mieście. Poruszył także tematy nowego wielopokoleniowego parku do ćwiczeń oraz sygnalizacji świetlnej na ul. Sulechowskiej.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani. Nie wiem czy pisać jeszcze o tym wrednym wirusie, bo u nas jak zwykle 0, po prostu nie ma go. Jest się z czego cieszyć. Oby tak było jak najdłużej, czego wszystkim i sobie życzę.

Dlatego wracam do tego co się dzieje. W Parku Piastowskim powstaje wielopokoleniowy park do ćwiczeń. Jest to inwestycja o którą walczy Paweł Wysocki. Fajnie, że właśnie tam, bo to miejsce wymaga zmian. Powstaje coś dla każdego, dla młodego i seniora, dla pań i panów. Fajnie, że są tacy ludzie jak Paweł, którzy potrafią walczyć o takie małe ale jakże ważne sprawy.

Kolejna inwestycja to światła przy ul Sulechowskiej (obok DINO). Od wielu lat jest tam bardzo niebezpiecznie. Długo trwały wszystkie uzgodnienia (Policja, energetyka, projekty itp.). Ale jest efekt końcowy. Będzie nowe. Cieszę się bo będzie tam bezpieczniej. Inwestycja niby niewielka, a koszt no cóż, dość duży. Tylko czy ludzkie zdrowie i życie można wycenić? “Chodzili” za tym Filip Gryko i Jacek Budziński. Dwaj radni, każdy z innej bajki ale potrafili się dogadać. Można? Jak widać można.

Lubię kiedy dzieje się w mieście i to zarówno w zakresie tych małych spraw (chodników, przejść dla pieszych, placów zabaw) jak i tych dużych inwestycji (dróg, mostów, budynków, ścieżek rowerowych). Zmienia się nam Zielona i to na lepsze. I to jest to co mnie najbardziej cieszy.

Na koniec na weekend radości i pomyślności i uśmiechu dla każdego.

Kochani. Nie wiem czy pisać jeszcze o tym wrednym wirusie, bo u nas jak zwykle 0, po prostu nie ma go. Jest się z czego…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Piątek, 15 maja 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki