Przed nami cztery koncerty w zielonogórskim Ogrodzie Botanicznym w ramach cyklu Lato Muz Wszelakich. W najbliższą sobotę (04.07) utwory Osieckiej, Niemena i Sojki zabrzmią pośród botanicznej zieleni. Ruszają wakacyjne Koncerty Botaniczne!

Podczas wakacji w pięknych okolicznościach przyrody zabrzmią przyjemne dzwięki. Wszystkie koncerty odbędą się w sobotę, o stałych godzinach popołudniowych (14.00-16.00). Usłyszymy kilka gatunków muzycznych zatem każdy meloman znajdzie coś dla siebie. Koncerty Botaniczne to doskonała okazja do odpoczynku i zrelaksowania się w plenerze. Zapraszamy całe rodziny, wszystkich niezależnie od wieku. Przy okazji warto zwiedzić park i piękną roślinność oraz Bajkową Zagrodę z ciekawymi zwierzętami i atrakcjami dla dzieci.

DZIEŃ 11 – 100dninafree vol.3 Piękne miejsce na mapie Zielonej Góry jakim jest Ogród Botaniczny Bajkowa Zagroda 🤩Warto tu zawitać z całą rodziną 👨‍👩‍👧‍👦 Tutaj zobaczysz: 👉 mini zoo👉 przepiękne okazy kwiatów i drzew👉 zrobisz piknik na trawie 😉👉 weźmiesz udział w koncertach z okazji Lato Muz Wszelakich – Zielona GóraDziękuję również za możliwość realizacji zakończenia roku mojego studia tańca Breakhill Zielona Góra🙏Za kamerą BreakWest 🎥

Opublikowany przez 100dninafree Wtorek, 30 czerwca 2020

✿ 4 lipca, Sobota
14,00-16,00
“Osiecka, Niemen, Sojka”
recital Dominika Rajchela
i Stanisława Zimniewicza

✿ 18 lipca, Sobota
14,00-16,00
Retro Jazz Trio
Jakub Kotowski – skrzypce
Dariusz Cetner – piano
Janusz Lewandowski – kontrabas

✿ 01 sierpnia, Sobota
14,00-16,00
Anna Poszuleżna – recital

✿ 15 sierpnia, Sobota
14,00-16,00
Camerata Trio – recital

WAŻNE

✿ Ubierz się wygodnie, wibracjom najlepiej poddać się na leżąco.
Weź ze sobą matę/karimatę, 2 koce/koc i śpiwór, poduszkę jeśli potrzebujesz i coś do picia.

✿ Pamiętajmy o zachowaniu wszystkich zasad związanych z reżimem sanitarnym, w tym o zachowaniu 2-metrowego dystansu lub stosowaniu maseczek.

✿ Wstęp do Ogrodu Botanicznego jest symboliczny dorośli 2 zł., dzieci 1 zł.

is - WZG