29 maja obchodzimy Dzień Działacza Kultury. Dzień zdolnych, otwartych i kreatywnych, tych którzy większość swojego  życia poświęcają sztuce i edukacji.

Cały miesiąc maj, na  profilu facebook Zielonogórskiego Ośrodka Kultury, przybliżano Wam postaci ZOKowskich instruktorów, tych którzy na co dzień działają na pierwszej linii frontu. Ale jest ich więcej. Tworząc czy organizując  wydarzenia, to właśnie KULTURĘ stawiają na pierwszym miejscu, często samemu chowając się na tylnych siedzeniach widowni.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.ZOK: Tego dnia świętujemy wszyscy – Zielonogórski Ośrodek Kultury, Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus, Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze, oraz Filia ZOK w Starym Kisielinie!

Chcemy abyście wiedzieli, że mimo tego, iż już od dłuższego czasu nie możemy spotkać się osobiście, jesteśmy z Wami – wymyślamy, planujemy, tworzymy. Robimy to po to, by nasze ponowne spotkanie było jak zawsze pełne świeżości, pozytywnej energii i piękna sztuki.

Właśnie tego dnia – 29 maja, chcemy Wam o tym przypomnieć. O godzinie 12:00, na profilach Facebook wszystkich naszych filii i wielu innych zaprzyjaźnionych z nami instytucji kultury z województwa lubuskiego, pojawi się wyjątkowa niespodzianka! Szukajcie jej również pod hashtagiem #dninaktóreczekamy.

Uruchomiliśmy również specjalną nakładkę na zdjęcie profilowe na platformie Facebook. Można ją wyszukać pod nazwą Dzień Działacza Kultury 29.05! Będzie nam niezmiernie miło, jeśli mieszkańcy również zechcą z niej skorzystać.

Tego dnia zdradzimy również informacje dotyczące pierwszych wydarzeń kulturalnych w naszym mieście. Jesteśmy i czekamy na to by znowu dotknąć z Wami sztuki. Nawet jeśli nasze spotkania będą musiały odbywać się w trochę innym formacie niż dotychczas, obiecujemy, że zrobimy wszystko co możliwe, by każdy z Was miał jednakowy dostęp do naszej oferty.

Koncerty, wystawy, przedstawienia… nareszcie!

My jesteśmy gotowi. A Wy?

materiały: ZOK