Początek lutego to drugi tydzień ferii w Naszym województwie. Uczniowie mieli odpoczynek, a hala CRS, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze włączyła przysłowiowy „drugi bieg”.

Już pierwszy weekend lutego to dwie imprezy o zupełnie różnym charakterze. W sobotę 1.02. kolejne spotkanie Stelmtu w lidze VTB, niedziela natomiast to Stand UP Bang 2. Tradycyjnie już hala CRS sprawnie i szybko zmieniła się ze sportowej areny w obiekt kulturalny.

fot. MOSiR Zielona Góra

Dwa dni później tj. 4.02. odbyło się kolejne widowisko artystyczne. Moskiewski Cyrk na Lodzie sprawił, że choć przez chwilę w Zielonej Górze poczuliśmy zimę w tym roku. Hala CRS nie była by jednak sobą, jakby szybko nie „przebrała” się w strój sportowy i razem z zawodnikami Stelmetu w dniu 6.02 zagrała mecz w Polskiej Lidze Koszykarskiej.

W sobotę 8.02. na zielonogórzan czekała prawdziwa „bomba”. Walentynkowy Koncert Gwiazd 2020r. Kolejny raz hala CRS w ekspresowym tempie została przygotowana na przyjęcie największych gwiazd muzyki Disco Polo, na które czekała pełna hala widzów

fot. MOSiR Zielona Góra

Na drugi dzień wróciliśmy do sportowych emocji. Hala CRS niczym gwiazda zmieniająca kreacje podczas największych gal, wrzuciła na siebie sportowy dres i już następnego dnia po koncercie była gotowa do organizacji meczu w lidze VTB.

Warto pamiętać również, że w okresie ferii Nasz basen CRS cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Liczba klientów, która odwiedziła basen robi wrażenie: 19.953 zadowolonych gości.

fot. MOSiR Zielona Góra

Początek lutego to również intensywne przygotowania lubuskich klubów piłkarskich, które trenują i rozgrywają spotkania sparingowe na sztucznej murawie przy ul. Sulechowskiej.

Kolejny raz pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji stanęli na wysokości zadania.

Przed Naszą halą jak i pracownikami zasłużona chwila wypoczynku przed kolejnymi imprezami zarówno kulturalnymi jak i sportowymi. Wielkimi krokami zbliża się XVII Zielonogórski Bal Mistrzów Sportu, który odbędzie się 14.02.

materiały: MOSiR Zielona Góra