“Aż Do Utraty Tchu” to tytył plenerowego koncertu w ogródku letnim Restauracji Winiarni Bachus. Podczas sobotniego wieczoru zagra tam Andriej Kotin, prezentując piosenkę autorską, folk-rock, blues i reggae.

Andriej Kotin pochodzi z Moskwy, ale od wielu lat mieszka w Zielonej Górze. Pisze i śpiewa przeważnie po polsku, aczkolwiek podczas występów wykonuje również rosyjsko- i anglojęzyczne utwory z repertuaru innych wykonawców. Jednak skupia się przede wszystkim na materiale autorskim.
Jest laureatem licznych przeglądów piosenki autorskiej i poetyckiej: lubelskich “Metamorfoz Sentymentalnych”, kołobrzeskiej “Nadziei”, poznańskich “Frazy” (Poznań), warszawskiej OPPy i in.

“Wybitny już bard polski (jego pieśń “Imigranci” mogłaby się stać hymnem polskiej inteligencji).”
Jan Poprawa – historyk, publicysta, krytyk muzyczny

“Kotin podejmuje tradycję wielkich rosyjskich bardów, nie rozwlekając przekazu, ale stosując skrót myślowy, który jest charakterystyczny dla Polaków.”
Jan Kondrak – kultowy lubelski bard.

WYDARZENIE Z UWZGLĘDNIENIEM WSZELKICH ZASAD EPIDEMICZNYCH

JEŚLI POGODA NIE POZWOLI NA ORGANIZACJĘ WYDARZENIA DLA PAŃSTWA – KONCERT ZOSTANIE PRZENIESIONY NA ŚWIĄTECZNY CZWARTEK 11.06.2020 R.

(sobota) 06.06.2020, godz.20.00, Ogródek Letni – Restauracja Winiarnia Bachus, Stary Rynek 1, Zielona Góra, ul. Stary Rynek 1, rezerwacje: tel. 511 161 212

Obraz może zawierać: 1 osoba, gra na instrumencie muzycznym, gitara i tekst

IS - WZG