Ile osób w Zielonej Górze jest zakażonych koronawirusem? Jakie działania podejmują władze miasta w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii? Co powinni wiedzieć zielonogórzanie? O tym wszystkim w programie “Miejski Alert”. Prezydent miasta Janusz Kubicki przekazuje najważniejsze informacje. 

Program emitowany jest codziennie o godz. 10:30 w Radiu Index oraz na Facebooku: Akademickie Radio IndexWiadomości Zielona Góra oraz Miasto Zielona Góra. Redakcja prosi o kierowanie pytań pod adres alert@wZielonej.pl. Zadawane są także pytania publikowane pod transmisjami.

W dzisiejszym wydaniu prezydent Janusz Kubicki informował przede wszystkim o miejskim pakiecie antykryzysowym dla przedsiębiorców. Słuchacze z kolei pytali m.in. o możliwość zamknięcia placów zabaw czy zablokowania dostępu do rowerów miejskich.

Miejski Alert 20-03

Miejski Alert – Miasto Zielona Góra w obliczu koronawirusa. Nowy program na antenie Radio Index 96 fm. Codziennie o 10:30 z mieszkańcami będzie spotykać się Janusz Kubicki. Macie pytania? Piszcie na adres: alert@wzielonej.pl. Pytajcie także w komentarzach pod trwającą transmisją.

Opublikowany przez Radio Index 96 fm Piątek, 20 marca 2020