W czasie epidemii nie jesteśmy skazani na nudę! Możemy czytać do woli. Biblioteka Norwida wychodzi naprzeciw oczekiwaniom miłośników książek i ma dla czytelników dodatkowe 100 darmowych  PIN’ów, które dają dostęp do ebooków.

Kto pierwszy, ten lepszy! Kody dostępne będą od wtorku 7 kwietnia w godz. 8.00-14.30 tylko w mediatece Góra Mediów, można je zdobyć drogą mailową lub telefoniczną. Uwaga, wiadomości wysłane przed tym terminem nie zostaną wzięte pod uwagę.

–   Co miesiąc mamy do dyspozycji dla naszych czytelników 200 darmowych kodów do usługi na platformie Legimi – mówi Anna Urbańska z biblioteki Norwida. – 1 kwietnia, wszystkie rozeszły się jak świeże bułeczki. Mieszkańcy spędzają teraz dużo czasu w domu, stąd pewnie wzrastająca popularność książek, która bardzo nas cieszy – podkreśla. – Z kodów mogą skorzystać osoby posiadające kartę biblioteczną, nawet jeśli dawno nic nie wypożyczały. Czytelników, którzy się do nas zwracali od 1 kwietnia i nie udało im się otrzymać PIN’ów drogą elektroniczną, prosimy o ponowny kontakt mailowy (goramediow@biblioteka.zgora.pl lub telefoniczny 68 453 26 15. W wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.

Po aktywowaniu kodu, czytelnik ma darmowy, miesięczny dostęp do książek w wersji cyfrowej (e-booków). W bazie jest już ponad 28 tysięcy tytułów.