W piątek (27.03), w godz. 7.00-20.00 Instytut Budownictwa Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na Wirtualny Dzień Otwarty.

Na facebokowym profilu Instytutu Budownictwa utworzono wydarzenie: https://www.facebook.com/events/204898214109697/

Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza przyszłych studentów instytutu budownictwa na wydziale budownictwa, architektury i inżynierii środowiska. – Od rana na stronie internetowej będą pojawiać się informacje o instytucie, pracownikach, studentach, organizowanych konferencjach, sympozjach, wykładach otwartych i innych wydarzeniach, które miały miejsce w ubiegłym roku akademickim, i które udało się zorganizować w tym roku – wyjaśnia Ewa Sapeńko, rzecznik uczelni.

Pokazane zostaną budynki oraz laboratoria badawcze i dydaktyczne. Będzie można zapoznać się z kierunkami kształcenia, sukcesami pracowników i studentów i przyjrzeć się życiu studenckiemu. Organizatorzy będą przekonywać potencjalnych kandydatów, że warto studiować na budownictwie.

Tegoroczne Dni Otwarte Instytutu Budownictwa, zaplanowane na 8 kwietnia, nie odbędą się z uwagi na epidemię koronawirusa.

fot. Uniwersytet Zielonogórski
fot. Uniwersytet Zielonogórski