W jaki sposób miasto walczy z koronawirusem? Jakie mogą być skutki pandemii dla mieszkańców Zielonej Góry? Między innymi takie tematy omawialiśmy w „Miejskim Alercie” Radia Index. 

Od marca, gdy rozpoczęła się epidemia od poniedziałku do soboty rozmawialiśmy z prezydentem Zielonej Góry Januszem Kubickim i wyemitowaliśmy około 70 odcinków.

Za nami ostatni „Miejski Alert”  a to dlatego, że w ostatnich dniach koronawirus na całe szczęście omijał Zieloną Górę. Jakie można wyciągnąć wnioski?  – Koronawirus będzie z nami przez długi czas – powtarzał prezydent Janusz Kubicki.

“Chcemy wrócić do normalności. Ostatnio informowaliśmy, że jest to jeden przypadek lub zero. Te kwestie związane z wirusem są już chyba na tyle czytelne, że tak naprawdę w tych programach staraliśmy się rozmawiać o tym, co się dzieje w mieście” – Janusz Kubicki.

Miejski Alert – 25.05.2020

Miejski Alert – Miasto Zielona Góra w obliczu epidemii koronawirusa. Na pytania mieszkańców odpowiada prezydent Janusz Kubicki. Piszcie je na adres: alert@wZielonej.pl lub w komentarzach pod trwającą transmisją.

Opublikowany przez Wiadomości Zielona Góra Poniedziałek, 25 maja 2020

Maciej Noskowicz - Radio Index