Jutro (21.11) w godz. 11.00-14.00 Stowarzyszenie Kolorowy Chynów zaprasza na ulicę Truskawkową 25 na kiermasz ciast i chlebów. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie Ani Orłowskiej – Ani z Zielonego Wzgórza, która walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni.

Chynowianie znani są z tego, że nie mogą usiedzieć w domach. Wszędzie ich pełno. A to upiększają najbliższą okolicę sadząc zieleń, a to zbierają nakrętki dla osób potrzebujących pomocy. Tym razem sprawdzają się jako cukiernicy.

– Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejny charytatywny kiermasz ciast i chlebów – mówi Barbara Wybranowska, prezeska Stowarzyszenia Kolorowy Chynów. – Nasza poprzednia akcja cieszyła się bardzo dużym powodzeniem. W półtorej godziny błyskawicznie rozeszło się 17 blach wypieków – śmieje się. – Każda dodatkowa para rąk do pomocy jest na wagę złota. Będziemy wdzięczni, jeśli ktoś ma ochotę upiec smaczne ciasto.

Osoby, które chcą zaskoczyć innym rozpływającym się w ustach sernikiem czy szarlotką mogą skontaktować się z Agatą Szewczuk poprzez profil facebookowy Stowarzyszenia Kolorowy Chynów.

Jeśli ktoś chce wesprzeć małą, dzielną chynowiankę powinien odwiedzić stronę www.siepomaga.pl/ania

fot. Stowarzyszenie “Kolorowy Chynów”
(rk)-WZG