Stowarzyszenie Art Of Underground zaprasza na punk rockowy koncert w zielonogórskim klubie JAZZKINO podczas którego zagrają zepoły: Wskpunk oraz Deflator.

Koncert odbędzie się w sobotę 18 stycznia 2020r.

Wskpunk
Punk rockowy zespół z Wrocławia w składzie
Norber Krupa – Gitara /voc
Sara Goleniewicz git bas
Paweł Angelus – Perkusja
Zespół wydał nową płytę która miała premierę w lipcu 2019 na koncercie w Chełmży Łappunka.
https://www.facebook.com/wskpunkA/

Deflator
Krótka historia zespołu: Nasz basista (Krzysztof) oraz perkusista (Kamil) spotkali się na pewnym koncercie. Ich rozmowa dotyczyła muzyki, inwencja stworzenia zespołu. Chęć rozwijania i przedstawiania swoich umiejętności. Pomysł był dobry, jednakże brakowało członków zespołu. Tak minęło pół roku i zespół powstał w 50%. Perkusista zaprosił naszego gitarzystę (Paweł), a ten z kolei naszą wokalistkę (Patrycja). Pełen skład zespołu mieliśmy od końca listopada 2015 roku, zaś 100% naszych możliwości, można powiedzieć, że osiągnęliśmy w styczniu 2016 roku. Wiadomo, wzloty i upadki. Nie zawsze się zgadzaliśmy, lecz przez ten krótki okres czasu doszliśmy do czegoś niesamowitego, czym jest nasz zespół -Deflator. Pierwszy koncert dał nam dużo siły do dalszych starań, by dawać z siebie wszystko i brnąć do przodu w tym co zaczęliśmy 🙂
W czerwcu 2017 roku do zespołu dołączył drugi wokal (Alan) – pomysł stworzenia dodatkowych głosów w celu rozwijania rytmicznego naszych utworów. Natomiast w sierpniu 2017 roku dołączył do nas trzeci gitarzysta (Radek). 23 maja 2018 odeszła z zespołu wokalistaka zagraliśmy jeszcze jeden koncert z Alanem i tak zespół na chwilę zawiesił działalność jednak nie na długo tylko do wrzesnia . Dwa wokale Rajca bas wokal i Kamila wokal i perka ,Paweł gitara i Sebastian gitara . Tak zespół rozwija się po dziś dzień. Liczne próby oraz dalsze starania co do przyszłości zespołu przynoszą świetne efekty. Niemniej jednak będziemy starać się, by Deflator chociaż w małym stopniu zaistniał na polskiej scenie muzycznej 😀 W kwietniu 2019 roku doszła do nas wokalistka Sandra i w piecioosobowym składzie graliśmy koncerty. Co raz bardziej wzbijamy się na szczyt, ale nic darmo, kosztuje nas to dużo pracy. W maju odszedł gitarzysta Seba. Nie było łatwo po jego odejściu, ale szybko zastąpił go gitarzysta Arek po czym dla urozmaicenia doszedł Przemek na drugi bas .Można powiedzieć, że jest coraz lepiej i wszystko idzie w dobrym kierunku 😃 Naszych koncertów w okolicy i w dalszych krainach na pewno nie zabraknie!
2020 kolejna zmiana .

(sobota) 18.01.2020, godz.20.00, Klub JAZZKINO, ul. Jana Sobieskiego 14bilety: 25 zł do nabycia na bramce