Wczoraj (05.02) od w godzinach 11.00 – 13.00 kandydaci do służby w Policji ćwiczyli na specjalnie zorganizowanym torze przeszkód. Każda spośród obecnych na sali 9 osób mogła wspólnie z policyjnymi instruktorami sprawdzić na czym polega test sprawności fizycznej i poćwiczyć pokonywanie toru przeszkód.

Zajęcia odbyły się w hali sportowej przy ul. Strzeleckiej 22 w Zielonej Górze. Następna okazja 19 lutego br.

fot. KMP Zielona Góra

Lubuska Policja w trosce o jak najlepsze przygotowanie kandydatów zorganizowała spotkania z wyszkolonymi instruktorami Policji, którzy demonstrowali prawidłowe sposoby na pokonanie tego etapu kwalifikacyjnego. Wczoraj /05.02/ grupa kilkunastu osób, które w niedalekiej przyszłości będą starać się o służbę w Policji, miała możliwość przećwiczenia technicznej odsłony tego etapu i poznania  jego założenia.

9 osób z całego województwa przyjechało do Zielonej Góry, żeby pod czujnym okiem instruktorów z Wydziału Kadr i Szkolenia oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji sprawdzić swoje przygotowanie do zaliczenia testu sprawnościowego na właściwym egzaminie. Instruktorzy pokazali prawidłowe sposoby wykonania poszczególnych ćwiczeń, a potem korygowali błędy ćwiczących – po to, aby już na właściwym egzaminie z sukcesem pokonać ten etap kwalifikacji.

Trzymamy kciuki za wszystkich!

Kolejne takie treningi dla chętnych będą organizowane jeszcze w tym miesiącu. Prosimy śledzić informacje na stronach lubuskiej Policji. Najbliższy trening już 19 lutego. Zapraszamy serdecznie!

fot. KMP Zielona Góra

UWAGA

Dokumenty kandydatów do służby w Policji przyjmowane są we wszystkich jednostkach garnizonu lubuskiego (za wyjątkiem KMP w Gorzowie Wlkp.) również  w soboty i niedziele

materiały: KMP Zielona Góra