Jak ustaliliśmy do poszukiwań zaginionej 55-letniej mieszkanki Gorzowa w poniedziałek, 27 kwietnia, została wysłana grupa poszukiwawczo-ratownicza OSP Jarogniewice.

Do poszukiwań druhowie OSP Jarogniewice wykorzystają swój dron. Będą dzięki temu prowadzić poszukiwani z powietrza. Do akcji wykorzystane zostaną również dwa specjalne psy do poszukiwań, które na co dzień są w  OSP Jarogniewice.  Ta jednostka nie tylko doskonałe wyposażenie, ale również doświadczeni i bardzo dobrze wyszkoleni ludzie. To członkowie OSP Jarogniewice przyczynili się do odnalezienia dwóch kobiet, które w Zielonej Górze wysadziły mieszkania w wieżowcu przy ul. Wyszyńskiego. Teraz pomogą w poszukiwaniach zaginionej kobiety.

Jolanta Hawełka zaginęła w niedzielę, 26 kwietnia. Z 55-letnia mieszkanką Gorzowa nie ma kontaktu, nie jest również znane miejsce jej pobytu. Do Gorzowa zostały ściągnięte duże policyjne posiłki, również z Zielonej Góry. Trwa akcja poszukiwać zaginionej kobiety. Kobieta ma 175 cm wzrostu, jest szczupła, ma ciemne włosy z siwymi końcówkami.