Reprezentanci RM Solar Falubazu Zielona Góra wystąpią w „Familiadzie” – jednym z najpopularniejszych polskich teleturniejów. Za rywali będą mieli zawodników z Gorzowa.

Trener Piotr Żyto, kapitan Piotr Protasiewicz i jeden z liderów zielonogórskiego zespołu – Patryk Dudek, w grze prowadzonej przez Karola Strasburgera, zmierzą się z przedstawicielami drużyny Moje Bermudy Stal Gorzów. – Liczymy na fajną zabawę, z której pieniądze trafią na szczytny cel – podkreślają zielonogórscy żużlowcy.

Zawodnicy i trener będą odpowiadać na pytania z różnych dziedzin życia zadane wcześniej ankietowanym. Ich zmagania zobaczymy w noworocznym wydaniu telewizyjnego turnieju.

„Familiada” emitowana jest od 1994 roku i ma sporo grono wielbicieli. – To program, który od lat zapewnia rozrywkę. Formuła się nie zmienia, a program jest cały czas popularny, podobnie jak jego prowadzący Karol Strasburger – prywatnie fan żużla. Mam nadzieję, że odwiedzi nas przy W69 i będzie trzymał kciuki za Falubaz w nowym sezonie – mówi P. Żyto.

(md) ŁZ