Ich koncerty są zawsze energetyczne – widzimy zespół w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach – to zawsze punkrockowa mieszanka wybuchowa! W sobotę w Zielonej Górze zagra zespół Ga-Ga Zielone Żabki!

Koncert odbędzie się w sobotę 22 lutego 2020 w zielonogórskim klubuie JAZZKINO. Na dobry początek zagra zespół AMARENA. Do zobaczenia !!!

ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec – wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. Od 2005 roku, razem z ze swoimi kolegami z Samoorganizacji Artystycznej Zamek Nadaje kontynuuje działalność pod podwójną nazwą Ga-Ga Zielone Żabki

Koncerty Ga-Ga Zielone Żabki są zawsze energetyczne – widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach – to zawsze punkrockowa mieszanka wybuchowa!

Zapraszajcie znajomych na wydarzenie, udostępniajcie u siebie – niech wieść się niesie

AMARENA
Zespół nie znający granic, najtrafniej określany jako progresywny punk. Najważniejsze dla nas jest tak zwane sprzężenie zwrotne między muzyką którą gramy i energia którą promieniujemy, a bananami na twarzach ludzi stojących naprzeciwko. 4000 BPM czy breakdownowe zakończenia punkowych kawałków to nic nowego.
https://www.facebook.com/amarenaofficial/
Gitara/wokal – Krzysztof Pyrdoł
Bas – Kacper Łoziński
Perkusja – Aleksander Adamczak

BILETY !!!
25 PLN (przedsprzedaż)
35 PLN (w dniu koncertu)

przedsprzedaż (od 04.02.2020):
* bileteria Muz-Art – (68) 324 63 13 w godz. 10.00-18.00
Zielona Góra, Aleja Niepodległości 12, www.muzart.pl
* Klub JAZZKINO
Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 14

(sobota) 22.02.2020, godz.20.00, Klub JAZZKINO, ul. Jana Sobieskiego 14bilety: 25/35 zł