W długi weekend w Zielonej Górze nie sposób się nudzić! Wybraliśmy dla was kilka ciekawych halloweenowych pozycji. Nic tylko iść „ na miasto” i bawić się do upadłego!

Środa (30.10)

* w godz. 19.00-23.00 – Straszny Practice, The Motion, ul. Okulickiego 35. Zapowiada się piekielnie gorąca salsa w zastraszającym tempie i straszna Bachata. Mile widziane są szalone stroje. Muzykę zaserwuje przeraźliwy DJ Jaroo. Wejście kapeluszowe – 10 zł. Przebierańcy do lokalu dostaną się za darmo. Kawa i herbata zapewniona, a nadzwyczajne napoje są we własnym zakresie.

 Czwartek (31.10)

*w godz. 20.00-23.55 – Jam Session Jazzowy, JazzKino, ul. Sobieskiego 14. Na scenie może pojawić się każdy, kto czuje się na siłach, chce „popisać się” przed publicznością i zabierze ze sobą swój instrument. Organizatorzy do wspólnego muzykowania zapraszają instrumentalistów i wokalistów, preferowane gatunki to jazz, funky i fusion. Wstęp jest wolny. Zespół rozgrywający zademonstruje się w składzie: Przemek Niemiec/ Konrad Moliński – (perkusja), Maksymilian Staniszewski – (kontrabas/ gitara basowa), Maciej Kozioł – (gitara elektryczna), Darek Nienadowski – (trąbka/ flugelhorn) i Filip Gąsiorowski (klawisze).

*w godz. 20.00-22.00 – Bluesowe (Za)Duszki. Restauracja Winiarnia Bachus, Stary Rynek 1. Wieczór pełen wspomnień, muzyki i dobrej kuchni. Podczas tego spotkania Restauracja Winiarnia Bachus wypełni się bluesem w wykonaniu duetu Igora Łojko na harmonijce ustnej i Filipa Kozłowskiego na gitarze. Muzycy znani są z m.in. takich zespołów jak Good Morning Blues, Obstawa Prezydenta, The Dirty Aces czy Mud Morganfield. Zaprezentują się tym razem w bardziej tradycyjnej, akustycznej odsłonie bluesa. Wykonają kameralne aranżacje utworów własnych oraz zmierzą się z repertuarem takich legend tegoż gatunku jak chociażby Muddy Waters, Howlin’ Wolf, Robert Johnson czy Little Walter.

*w godz. 21.00-23.55- Haloween Night, Heaven, ul. gen. Sowińskiego 38. Organizatorzy zapowiadają największa imprezę Haloween w okolicy. Oczywiście trzeba się przebrać, bo obowiązuje upiorny klimat! Tym bardziej, że osoby przebrane wchodzą na imprezę za darmo. Na zlocie potworów mile widziane są duchy, wampiry, czarownice, upiorne maski i krwawe makijaże. W klubie będzie panował mroczny nastrój, z głośników wydobędą się mroczne dźwięki, miksowane przez: DJ X-Meen, LJ Kacper, DJ Dream i Dj KeyTech. Wstęp od 16 lat.

*w godz. 21.00-23.55 – Hallowen w X-Demon, koncert Trill Pem, Sensei/Nicky/Pablo, ul. Kupiecka 36. Zapowiada się najstraszniejsze Haloween w Zielonej Górze. Do zabawy zapraszają straszydła i duchy. Osoby, które mają słabe serce dla bezpieczeństwa powinny zostać w domu. W programie imprezy: koszmarna obsługa, mroczne wnętrza, krwawe koktajle, grobowy nastrój i wisielczy humor didżeja. Parkiet opanują demony i wampiry! Będzie bardzo głośno! Warto się przebrać i wziąć udział w konkursie. Wstęp od 16 lat.

* w godz. 21.00-23.55 – Haloween w Atelier Drink Bar, ul. Sobieskiego 11. W ofercie krwawa mary, drinki z dyni, mroczny klimat i świetne promocje!

*w godz. 21.00-4.00 – Homoween-impreza kostiumowa, Obiekt, ul. Kazimierza Wielkiego 21. Organizatorzy cenią ubiory w stylu Hallo i Homoween. Mile widziany jest haloweenowy drag. To wieczór na blichtr, śmiałość i onieśmielanie. Zagrają didżeje z Beng Bros i Necromance. Bilet wstępu kosztuje 10 zł.

*w godz. 21.00-5.00 – Haloween Party, One Love, ul. Pod Topolami 4. Wszystkie upiory i zjawy tego dnia mogą czuć się zaproszone na wyjątkowy wieczór z trupią muzyką i potwornym skakaniem. Nie zabraknie krwawych drinków i grobowego nastroju. Przeżyjemy prawdziwy horror! Na imprezę zapowiedzieli się już Freddy Krueger, Jason, Samara, laleczka Chucky, i wielu innych znamienitych gości. Bilet wstępu – 10 zł. Uwaga, wchodzą tylko osoby, które skończyły 18 lat. Upiorną imprezę rozkręci DJ BST.

* w godz. 21.00-4.00 – Haloween w Prywatce, ul. Stary Rynek 2. Szykuje się impreza taneczna z lubianą promocją „Drugi za zeta”. To doskonała zabawa przy muzyce granej przez didżeja, atrakcyjny wystój lokalu i świetnie zaopatrzony bar.

* w godz. 20.30-0.00 – Haloween u Disneya, 12 Stolików, ul. Kupiecka 5. To propozycja nie do odrzucenia dla wszystkich Księżniczek i Książąt, zarówno tych żywych jak i martwych! Będziemy jeść, tańczyć, pić i bawić się i straszyć! Uwaga, każda przebrana osoba parzyste drinki pije za 1 zł