Serdecznie zapraszamy na festiwal, który oferuje liczne konkursy i turnieje o zróżnicowanym stopniu trudności ściśle związane z grami planszowymi. Organizatorzy postarają się zaangażować wiedzę, inteligencję, zdolności manualne i artystyczne uczestników.

W bogatym programie przewidywane są liczne turnieje jak np. z wiedzy „Tajemnicze elementy gier” polegający na odgadywaniu gier, z których pochodzą elementy na publikowanych fotografiach, „Konkurs wiedzy o grach planszowych” konkurs typu – „wiedzówka” dla mało i średnio zaawansowanych, „Quiz nerda” polegający na odnalezieniu w pamięci lub internecie odpowiedzi na serię trudnych pytań zawartych w arkuszu konkursowym, oraz „Konkurs kreatywny”.

W trakcie Festiwalu publikowane będą zadania-hasła, które zobrazować trzeba będzie za pomocą kompozycji z różnych przedmiotów znalezionych w domu. We wszystkich konkursach nagrodami będą gry planszowe. Aktywność uczestników Festiwalu będzie nagrodzona. Spośród  osób publikujących zdjęcia swoich rozgrywek rozlosowana zostanie dodatkowa “Nagroda za aktywność”.

Festiwal odbędzie się w niedzielę 6 grudnia, start godz. 10.30

Szczegółowe informacje o konkursie:

Obraz może zawierać: tekst „II WIRTUALNY FESTIWAL GIER PLANSZOWYCH ORGANIZATOR: PARTNER: SPONSORZY: BOARD ASTRA ARENA piongad grybez pradu LACERTA Zrealizowano przy omocy finansowej ZELONAGORA Miasta Zielon Góra Dova”

dg - wzg