W Zielonej Górze zaczynamy od jutra Winobranie. Będzie się działo. Jeżeli ktoś się boi, niech siedzi w domu, a jak uważa, że trzeba żyć, uśmiechać się, cieszyć się, korzystać z tego co daje nam świat to zapraszam na nasze święto. Będzie wino, muzyka i śpiew – pisze na swoim facebooku Prezydent Janusz Kubicki i przedstawia artykuł lekarza Zbigniewa Martyka.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani. Dziś kilka słów o … o koronawirusie i koronaściemie. Ale nie będą to moje słowa poczytajcie co pisze Zbigniew Martyka. To jest lekarz. Poczytajcie jego wpis. Zobaczycie, że nie jestem sam w tym co piszę i mówię. Zacytuję tylko kilka słów z jego wpisu „Pacjentka pyta lekarza, czy mamy się spodziewać nowej fali zachorowań. Lekarz odpowiada: „Nie wiem, proszę pani. Jestem lekarzem a nie politykiem”.

Naprawdę warto poczytać co pisze. Nie ma co się przejmować tym, że są ludzie którzy mówią o takich wpisach jak mój i Pan Doktora Martyki, że to brednie, herezje. Piszą, że chce obalić naukę swoimi wpisami. Naprawdę wierzycie w to, że moje wpisy mogą obalić naukę? A może moje wpisy pozwolą na to abyśmy poczuli się naprawdę normalnie, abyśmy zastanowili się nad tym co się dziej? Może warto zacząć myśleć i nie dać się manipulować?

Kochani, nie można całe życie chować się po domach, żyć w strachu który fundują nam inni.

W Zielonej Górze zaczynamy od jutra Winobranie. Będzie się działo. Jeżeli ktoś się boi, niech siedzi w domu, a jak uważa, że trzeba żyć, uśmiechać się, cieszyć się, korzystać z tego co daje nam świat to zapraszam na nasze święto. Będzie wino, muzyka i śpiew artykuł Zbigniewa Martyka: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1071806696567902&id=100012157448777

Kochani. Dziś kilka słów o … o koronawirusie i koronaściemie. Ale nie będą to moje słowa poczytajcie co piszą Zbigniew…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Piątek, 4 września 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki