Często krytykuje radnego Rewersa. Dziś chciałem go pochwalić. Zgłosił pomysł aby w kinie Nysa nasz Teatr Lubuski zrobił scenę lalkową i kabaretową. Powiem tak pomysł mi się bardzo podoba – informuje Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki – Co myślicie o pomyśle Rewersa?

Dzień dobry. Wczoraj sesja Rady Miasta. Przyjęliśmy zwolnienie z opłaty za koncesję na alkohol dla hotelarzy i gastronomii. Dziękuje wszystkich zwłaszcza Rafał Kasza za zaangażowanie i walkę o pomoc naszej gastronomii. Fajna sprawa, miałem już dużo telefonów z Polski inne miasta chcą pójść naszym śladem.

Kolejna sprawa, często krytykuje radnego Rewersa. Dziś chciałem go pochwalić. Zgłosił pomysł aby w kinie Nysa nasz Teatr Lubuski zrobił scenę lalkową i kabaretową. Powiem tak pomysł mi się bardzo podoba. Budynek który nie ma przeznaczenia i niszczeje, może zyskać nowe życie. Umówiliśmy się na sesję nadzwyczajną w tym temacie. Trzeba temat pilnować i realizować. Na sesji będzie apel do Marszałka o to abyśmy wspólnie razem to zrobili. Co myślicie o pomyśle Rewersa?

facebook Janusz Kubicki