Obecnie w Zielonej Górze poddane jest kwarantannie domowej 23 osoby. Wszystkie osoby są kontrolowane, aby nie opuszczały mieszkań. Do tej pory wszyscy badani mieszkańców naszego miasta na obecność wirusa mieli wynik negatywny – informuje Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki.

“Kochani jeżeli pojawi się ktoś z pozytywnym wynikiem na pewno Was o tym powiadomimy. Zdajecie sobie sprawę, iż nie jest to pytanie czy będzie u nas, pytanie brzmi kiedy.
W tym trudnym czasie ważne jest aby nie przekazywać nieprawdziwych i nie pełnych informacji. Potęguje to tylko strach i zamieszanie. Wiecie jak działa poczta pantoflowa jedna pani drugiej pani, syn sąsiada co zna kogoś itp.
Kolejny element to politycy. Strasznie trudno zrozumieć mi polityków którzy w tym trudnym czasie nie potrafią się zjednoczyć i walczą między sobą. Pokazuje to tylko ich klasę. Uważam, że ich obowiązkiem jest teraz współpraca. Bardzo łatwo budować sobie teraz kapitał na takim czy innym zachowaniu. Tylko czy tego wszyscy oczekują? Musimy wszyscy słuchać tego co robi rząd i wspierać ich działania w tym trudnym okresie. Jestem dumny z Premiera RP. Może to zabrzmi dziwnie ale ma to czego oczekuję od przywódcy w trudnym czasie. Podejmuje decyzje !!! I tego od niego oczkuje i będę go wspierał bo cel jest jeden – ograniczyć wirusa. Miłego dnia”.

Kochani kolejny trudny dzień za nami. Słuchając różnych niestworzonych historii podzielę się z Wami informacją jak to…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Poniedziałek, 16 marca 2020