Wczoraj Falubaz nie dał rady. Szkoda gadać, mecz nie był ciekawy – pisze na swoim facebooku Prezydent Janusz Kubicki. Dodaje także: Inwestycje w mieście krok po kroku cały czas do przodu. Fajnie jak udaje się coś wybudować, wyremontować. Ciekawe czy wiecie gdzie to jest?

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani pogoda dziś taka, że tylko się … Wczoraj Falubaz nie dał rady. Szkoda gadać, mecz nie był ciekawy tor i padający deszcz zrobiły swoje. Nie usprawiedliwia to tak dotkliwej porażki bo warunki dla wszystkich były takie same. Ale nic to zawsze po burzy wychodzi słońce. Jeszcze będzie wszystko dobrze zobaczycie.

Nic to, my tu gadu, gadu a inwestycje w mieście krok po kroku cały czas do przodu. Fajnie jak udaje się coś wybudować, wyremontować. Ciekawe czy wiecie gdzie to jest?
Wiem, że jest jeszcze masę rzeczy do zrobienia – ulic, chodników, boisk, hal, domów itp. itd. Gdyby tak tych pieniędzy było więcej, to wszystko było by łatwiejsze.

Oj oj widzę po sobie, że dziś nastrój na razie na poziomie 4 minus. Trzeba się pozbierać i iść do przodu. Miłego radosnego i może mniej deszczowego dnia wszystkim życzę 

Zachęcamy do dyskusji na profilu Prezydenta:

Kochani pogoda dziś taka, że tylko się … Wczoraj Falubaz nie dał rady. Szkoda gadać, mecz nie był ciekawy tor i padający…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Czwartek, 3 września 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki