Prezydent Janusz Kubicki podczas codziennego raportu podziękował wszystkim zaangażowanym w akcję rozdawania maseczek. Miasto przekazało mieszkańcom w dwóch tura ponad 100 tys. sztuk maseczek. Poinformował o stanie epidemicznym miasta oraz ogłosił konkurs na najciekawszą stylizację maseczkową!

 

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani. Wczoraj wielka akcja rozdawania maseczkę. Przeszło 70 tys. rozdane. Od początku to już ponad 100 tys.Wielkie podziękowania, za dyscyplinę dla mieszkańców, zachowali odległości w kolejce. Oczywiście bez wielkiej pomocy ze strony Strażaków, Maseczki Zielona Góra Katarzyna Helena Prokopyszyn, Harcerzy ZHP i ZHR, Sołtysów, ZGK, ZWiK, Widzialna Ręka – Zielona Góra nic by się nie udało. Wszyscy razem jesteście WIELCY!. Macie GIGANTYCZNE serca. Mam u Was wielki dług i będę o tym pamiętać.

Sytuacja epidemiologiczna bez zmian. Lubuskie jest naprawdę ewenementem na mapie Polski. Czasami, wydaje mi się, że aż dobrze. Tylko … tylko zobaczcie jak to potrafi się rozlać i jak szybko. Domy pomocy społecznej, Krotoszyn, szpitale zamykane! Więc albo mamy wielkie szczęści, albo to jeszcze przed nami. Bez nasze wspólnej mobilizacji może się to wydarzyć i u nas!. Dlatego tak ważna jest to abyśmy przestrzegali dyscypliny. !
Od dziś wszyscy chodzimy w maseczkach. Dlatego też konkurs na najładniejszą stylizację . Zamieszczajcie foto w komentarzach. Odrobina luzu wskazana 

Zapraszamy do komentowania tematu na profilu prezydenta:

Kochani. Wczoraj wielka akcja rozdawania maseczkę. Przeszło 70 tys. rozdane. Od początku to już ponad 100 tys.Wielkie…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Czwartek, 16 kwietnia 2020