UWAGA, UWAGA, Ruszył nabór do najnowszego programu przygotowanego przez Marszałek woj. lubuskiego Elżbieta Anna Polak. Nazwa programu jest dość intrygująca „PO koryto z uśmiechem” – pisze na swoim facebooku Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, tekst „UE ZOSTAJE Dariusz”Jeżeli jesteś zagrożony utratą pracy z powodu pandemii, twoja firma może upaść to jest właśnie coś skrojone dokładnie pod ciebie. Jeżeli chcesz zarabiać prawie 10 000 zł miesięcznie to właśnie ta oferta powinna ciebie zainteresować!!!

Mówiąc poważnie to wygląda jak kabaret, ale to nie jest kabaret. Wczoraj na scenie, teraz dostał od partii poważną posadę! Platforma Obywatelska dba o ludzi jak żadna inna partia! Tylko żeby nie było żadnych złudzeń, dba nieee o Was, ona dba o SWOICH LUDZI. Marszałek Polak tworzy nowy stołek Dyrektorski dla Janusza Rewersa. Bez żadnego konkursu, beż żadnych ogłoszeń, beż żadnej rekrutacji, bez żadnych kwalifikacji zatrudnia go z pensją prawie 10 000 zł. Ludzie tracą pracę, tracą dorobek całego życia przez COVID ale to nie ważne, istotne jest aby była „PRACA DLA SWOICH”.

Tym się zajmuje Marszałek. Faktem tym są oburzeni pracownicy niższego szczebla z Urzędu Marszałkowskiego, którzy latami nie mogą doczekać się awansów. Jego zarobki są kosmiczne i niedostępne dla zwykłego człowieka. Janusz Rewers nie ma doświadczenia w kierowaniu jednostkami administracji publicznej, ale to nie przeszkadzało Marszałek Polak dać mu kierownicze stanowisko. Kabareciarz zasłynął z … no właśnie z czego on zasłyną? Jest coś – na konferencjach prasowych często stał obok platformerskiego barona Waldemar Sługocki i odgrywał wyznaczone przez niego role. Jak widać wierność została w końcu wynagrodzona. Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego bez legitymacji partyjnych nie kryją oburzenia, że na tak poważne stanowisko nie ogłoszono konkursu. Wiele sądów takie praktyki nazywa łamaniem prawa.- Marszałek Polak i poseł Sługocki z PO lubią mówić przed kamerami o przejrzystości władzy, o praworządności, o Misiewiczach z PiS, a jak widać w rozdawaniu posad dla swoich działaczy niczym się nie różnią. Jeszcze niedawno głośno było o Panu Sujaku – prominentnym działaczu PO – który dostał umowę na 125 zł za godzinę pracy a już mamy kolejny skandal!!! Teraz będzie nowe lubuskie powiedzenie zamiast Misewicze będą Rewersy. Bez zasług dla partii i podlizywania się baronom masz marne szanse na awans. Zagotowało się również w szeregach zielonogórskiej Platformy Obywatelskiej. – Janusz Rewers w przeciwieństwie do Marcin Pabierowski mało myśli samodzielnie i nie kłóci się z partyjną wierchuszką. Wykonuje bezmyślnie wszystkie ich polecenia. W następnych wyborach dostanie na listach jedynkę i wyśle niezależnego Pabierowskiego na zieloną trawkę, – mówią anonimowo. A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Czy radny i kabareciarz Janusz Rewers słusznie dostał Dyrektorski stołek? Czy marszałek Polak powinna wcześniej ogłosić konkurs na jego stanowisko? Czy Platforma Obywatelska różni się czymś od PiS czy są tacy sami? PISZCIE w komentarzach!

Ja tak naprawdę zastanawiam się czy w życiu warto być przyzwoitym. Zastanawiam się nad tym, po co mieć w życiu skrupuły, zasady? Przecież to są cechy jakie mają chyba tacy frajerzy jak ja.

Popatrzcie na to foto, widzicie ten uśmiech, to on śmieje się Wam wszystkim w twarz !!!!

facebook: Janusz Kubicki