Dziś prezydent Janusz Kubicki poinformował między innymi o braku kolejnych zakażeń w naszym mieście, o tym czy jest za PIS czy za PO, oraz o dronie, który będzie użyty do kontroli miasta. Przeczytaj raport!

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenie“Kochani. Nie mam informacji o nowych przypadkach w Zielonej Górze. Ale pamiętajcie to tylko kwestia czasu! W Polsce krzywa zachorowań rośnie, i to nie jest jeszcze najgorsze, ale rośnie ilość osób które zmarły w wyniku wirusa!. Dzieje się dużo w zakresie sygnałów, które powodują od razu kwarantannę dla kilku czy kilkunastu osób oraz czekanie na wynik. Nie będę pisać szczegółów do póki nie mamy 100% pewności. Pamiętajcie o jednym NIE KŁAM MEDYKA oraz ZOSTAŃ W DOMU. To akcje które obowiązują cały czas.

Dziś odniosę się do tego co napisałem wczoraj a dotyczyło to sytuacji politycznej w Polsce. Część z osób zaczęła pytać po moim wpisie się czy jestem z PiS czy PO? Odpowiem Wam krótko i szczerze. Ja jestem za Zieloną Górą i moją partią jest Zielona Góra. Nie chcę wybierać czy jestem z tymi czy z tamtymi. Ludzie zastanówcie się nad tym, czy nie można żyć po swojemu? Ja chce tak żyć. Męczy mnie ta wojna plemion. Co bym zrobił, gdybym był na miejscu Premiera Morawieckiego? Powołałbym Rząd pojednania i współpracy. Zaproponowałbym aby Budka z PO odpowiadała za gospodarkę, Kośiniak-Kamysz za sprawy społeczne a Czarzasty za środowisko i ochronę zdrowia. Czemu tak bym postąpił? Bo tego wymaga powaga chwili w jakiej znalazł się nasz kraj. Porównując obecną sytuację to jesteśmy w szlupie ratunkowej na szalejącym oceanie w czasie sztormu. Jeżeli myślicie że przypłynie jakiś wielki statek ratunkowy, to wybijcie sobie to z głowy. Nikt nam nie pomoże, jak nie zrobimy tego sami. Więc jesteśmy w tej szalupie i zamiast wylewać wodę na zewnątrz i płynąć do brzegu, to ci z tyłu wodę leją na nie na zewnątrz tylko na tych z przodu. Ci z przodu jeden wiosłuje, drugi leje wodę nie na zewnątrz, ale na tych z tyłu. Ci pośrodku leją na tych z przodu i na tych z tyłu, żadne nie chwyci za wiosła. Tak wygląda Polska w tej chwili. Dlatego tak potrzebny jest kapitan i sprawa załoga. Musza działać jak pięść żeby zabić wirusa. Bo jak tego nie zrobią to wszyscy UTONIEMY. Zobaczycie już za chwile setki, tysiące, dziesiątki tysięcy osób stracą pracę. Ludzie nie będą mieli na spłatę kredytów, na rachunki za mieszanie, na jedzenie, na prąd, na gaz. Jeszcze tego nie widać ale już czai się za rogiem. To jest tak samo groźne jak koronawirus. Dlatego jeszcze raz potrzeba nam JEDNOŚCI w tej trudnej chwili. Ktoś powie o mnie że jest głupim romantykiem, że zwariowałem, że wariant taki jest nie możliwie. Pewnie ma racje jestem takim głupim romantykiem który wierzy w ludzie, który kocha ludzi, któremu mam mówiła pamiętaj o tym że ludzi nie dziel się na młodych i starych tylko na mądrych i głupich. Stąd jeszcze raz mój APEL wszyscy razem musimy walczyć z tą zraza która może nasz wszystkich zniszczyć.


To tyle przemyśleń, tym moich osobistych. Jeżeli macie inne zdanie to czekam na Wasze odpowiedzi.
Jeszcze jedno akcja ZOSTAŃ W DOMU będzie przez nas monitorowana, żeby nie było wątpliwości nasz dron będzie również to tego użyty. Więc nie tylko na ziemi ale również w powietrzu!. Wielki BRAT czuwa”.

Kochani. Nie mam informacji o nowych przypadkach w Zielonej Górze. Ale pamiętajcie to tylko kwestia czasu!. W Polsce…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Piątek, 27 marca 2020