Pamiętam jak ponad 10 lat temu rozpoczynałem walkę o to aby powstała. Byli tacy którzy twierdzili, że to wyrzucanie pieniędzy w błoto, że tam nigdy nic nie powstanie, że kaktus im na ręce wyrośnie jak tam chodź jedna firma zainwestuje – pisze o strefie gospodarczej w Kisielinie Prezydent Janusz Kubicki.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani, dziś kilka słów o strefie gospodarczej w Kisielinie. Pamiętam jak ponad 10 lat temu rozpoczynałem walkę o to aby powstała. Byli tacy którzy twierdzili, że to wyrzucanie pieniędzy w błoto, że tam nigdy nic nie powstanie, że kaktus im na ręce wyrośnie jak tam chodź jedna firma zainwestuje. I co? Ano minęło tych kilkanaście lat i … i sami zobaczcie na zdjęciach. Wiecie w czym to mnie utwierdza? Pamiętajcie w życiu zawsze trzeba mieć ambitne cele i do nich dążyć, nie wolno się poddawać po małym niepowodzeniu, nie wolno załamywać rąk i płakać po kątach. Na końcu każdej drogi jest sukces. Ale aby go osiągnąć czasami trzeba ponieść po drodze kilka porażek.

Życzę wszystkim i miłego i radosnego dnia. Pamiętajcie dziś piątek, petunio a jutro weekend. Ci co mogą to zapraszam na Winobranie.

Kochani, dziś kilka słów o strefie gospodarczej w Kisielinie. Pamiętam jak ponad 10 lat temu rozpoczynałem walę o to aby…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Piątek, 11 września 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki