Pani Marszałek która odpowiada za szpitale zwróciła się z prośbą o pomoc. Wiem, że to nie nasze zadanie, że płacimy przecież podatki, że są dziesiątki potrzeb. Ale uważam, że trzeba pomagać – pisz ena swwoim facebooku Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, na zewnątrz i zbliżenieKochani dziś nadzwyczajna Sesja Rady Miasta. Tematem będzie pomoc dla Szpitala. Jak wiecie jest tam nie najlepiej. Ostatnie doniesienia mówią o tym, że brakuje praktycznie wszystkiego, poczynając od mydła, misek a na meblach kończąc. Pani Marszałek która odpowiada za szpitale zwróciła się z prośbą o pomoc. Wiem, że to nie nasze zadanie, że płacimy przecież podatki, że są dziesiątki potrzeb. Ale uważam, że trzeba pomagać. Zwykłego Kowalskiego nie interesuje kto za co odpowiada, Prezydent czy Marszałek, on chce aby w szpitalu było mydło i wszystko co trzeba. Mimo bardzo trudnej sytuacji finansowanej miasta podjąłem decyzję o przekazaniu milion złotych na potrzeby szpitala. Mam nadzieję, że ta kwota pomoże rozwiązać choć cześć problemów.

Dodatkowo Grzegorz Hryniewicz rozpoczął zbiórkę na potrzeby szpitala. Dziękuję wszystkim którzy dokonali wpłaty. Macie wielkie serca. Zapewniam Was każda złotówka trafi do adresata. Wspólnie razem możemy zrobić wiele, możemy pokonać każdy problem. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze wpłacić to zapraszam. Każdy grosz się przyda.

Ostatnio jeden z Was podał nowy termin związany z wirusem nazwał to koronachieny. Kto to taki? Ano to ludzi którzy na wirusie próbują zrobić karierę i pieniądze. Nie liczy się dla nich nic i nikt, są gotowi za przysłowiowe judaszowe srebniki zrobić wszystko. Osoby te nie mają żadnych skrupułów, zahamowani i moralności. Dla nich liczy się tylko i wyłącznie ich własny interes. Potrafią zrobić wszystko, jeżeli trzeba to ogolą sobie ja.., sprzedadzą własną matkę. Żadne kłamstwo nie jest im obce, gotowi są zrobić wszystko. Ciekawi minie czy też na swoje drodze w życiu spotkaliście takie osoby? Straszni są tacy ludzie. Ich paliwem do życia jest nienawiść, pogarda, kłamstwo i zawiść. Unikajcie takich osób one mogą zatruć wam serce i rozum. To źli ludzie. Pamiętajcie jest też ten inny świat gdzie ludzie są życzliwi, uśmiechnięci, szczerzy i radośni. Takiego świata wam wszystkim życzę. Tylko takich ludzi spotykajcie na swojej drodze.

Kochani dziś nadzwyczajna Sesja Rady Miasta. Tematem będzie pomoc dla Szpitala. Jak wiecie jest tan nie najlepiej….

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Wtorek, 13 października 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki