Wszyscy jak jeden mąż daliśmy się wkręcić Chińczykom, ja również. Dlatego jak inni nie potrafią, ja mówię wszystkim PRZEPRASZAM. Za to co się stało, za to co się wydarzyło. Za zamykanie wszystkiego, w tym również cmentarzy. Naprawdę szczerzę i z całego serca PRZEPRASZAM jest mi strasznie przykro, że tak się stało, że byłem jednym z trybików tej bezwzględnej maszyny – pisze na swoim facebooku Prezydent Janusz Kubicki. Przeczytaj Raport Prezydenta!

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani dziś ma być piękny słoneczny dzień. Wczoraj żużel i … i wielkie podziękowania dla całego zespołu za wspaniałą jazdę.

Napiszę dziś kilka swoich refleksji na temat koronawirusa czy jak mówią koronaściemy. Kilka dni temu popełniłem post w tym zakresie. Kochani naprawdę nie sądziłem, że tak wielu z Was go przeczyta. Bo po pierwsze, był bardzo długi, a jak wiadomo nie każdy lubi czytać takie „epopeje” na FB, po drugie był dość ostry i od serca. Ilość wiadomości, e-maili dostałem jest naprawdę przeogromna. Zasięg również. Czemu o tym piszę? W trakcie Winobrania spotykali mnie ludzie z różnych stron Polski od Bałtyku aż po Tatry i dziękowali i gratulowali mi tego wpisu. Mówili, że są pod wrażaniem wpisu i mojej odwagi. Cieszę się, że osób myślących tak jak je jest więcej. Pisałem też o tym, że będzie atak medialny na mnie. Nooo i się zaczyna. Dziś przeczytałem, że jestem odpowiedziany za śmierć 52 osób. Pisze o tym jedno z ogólnokrajowych mediów związanych z platformą. No cóż wiedziałem, że mój post nie zostanie bez reakcji, opisanie Trzaskowskiego musiało wywołać reakcję. Teraz będą robić ze mnie dr. Mengele, osobę która nie zasługuje na szacunek, uwagę. Czy łatwo jest z tym żyć? No cóż najłatwiej jest w Polsce kogoś opluć i zniszczyć. Wiecie jaka jest wiarygodność takich mediów? ZEROWA.

Najbardziej szkoda mi pracowników DPS, szkoda mi Dyrektora tej placówki, szkoda mi pielęgniarek i innych pracowników. Zostaną zaszczuci, chodź nie zrobili nic złego. Niestety będą ofiarą wojny. Zadam Wam pytanie czy naprawdę wierzycie w to, że ktoś w Domu Starców zabija ludzi? Wiem, że w tym co napisano nie ma krzty prawdy, tam jest tylko i wyłącznie stek kłamstw i pomówień. Działają zgodnie z zasadą, obrzucić kogoś g… może się przyczepić. Ktoś chce abym się bał, abym siedział cicho. Ma mną kierować strach i obawa. No dobra koniec tych wycieczek osobistych. Jak mawia klasyk sam chciałem, sam zacząłem, to teraz mam, ale co są winni pracownicy DPS? Koniec.

Dziś napiszę kilka słów o STRACHU. Cała sytuacja związana z koronawirusem, który wywołał u wielu z nas poczucie lęku, obawy i strachu. Prawie wszyscy uwierzyli w to wszystko bezgranicznie i bezrefleksyjnie. Pamiętacie zakaz wstępu do lasu? Nie chodzi mi o to, że go wprowadzono, chodzi mi o to, że My wszyscy byliśmy w stanie w to uwierzyć. Daliśmy się zastraszyć i stłamsić. Siedzieliśmy jak te barany w domach i słuchaliśmy „specjalistów” którzy nawoływali aby nie wychodzić z domu, nie chodzić do sklepu, do lasu, do szkoły. Wieszczyli, że wirus wisi w powietrzu jak jakaś straszna zaraza i zaraza nas złapie, zaraz nas dosięgnie i wszyscy umrzemy. Pokazywano obrazki w TV o ludziach, których zamurowywano w domach, o ciężarówkach i konwojach z trumnami. Mówiono, że nie będzie miejsc w szpitalach, że zostaną pozamykane. Psychoza strachu była wszechobecna. Ciężko, było się przed tym obronić. Wszystkich nas sparaliżował wszechobecny strach. Stan ten niestety dla części ludzi trwa dalej i nie mają jak przerwać tego zaklętego koła strachu. Boją się dalej. A przecież jak widać nie jest to tak groźne i straszeń jak mówiono.

Wiecie czego mi najbardziej teraz brakuje? Tego żeby ktoś tak po ludzku nas za to wszystko przeprosił. Wiadomo nikt nie wiedział jak to będzie wyglądało, jak to się potoczy. Ok miało do tego prawo, ale dziś już wiemy, że były to zbyt radykalne i nieprzemyślane kroki. Dlatego słowo przepraszam powinno paść w stosunku do nas wszystkich od tych „specjalistów”. Wszyscy jak jedne mąż daliśmy się wkręcić Chińczykom, ja również.
Dlatego jak inni nie potrafią, ja mówię wszystkim PRZEPRASZAM. Za to co się stało, za to co się wydarzyło. Za zamykanie wszystkiego, w tym również cmentarzy. Naprawdę szczerzę i z całego serca PRZEPRASZAM jest mi strasznie przykro, że tak się stało, że byłem jednym z trybików tej bezwzględnej maszyny. Wiem , że jeszcze wiele przed nami ale, nie należy się aż tak tego bać. Ludzie na całym świecie chorują na wiele różnych chorób i nigdy nie było takich cyrków jak teraz.

Zapraszamy do dyskusji na profilu Prezydenta:

Kochani dziś ma być piękny słoneczny dzień. Wczoraj żużel i … i wielkie podziękowania dla całego zespołu za wspaniałą…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Poniedziałek, 7 września 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki