Kochani. Na teraz w Zielonej bez zmian, jedna osoba zarażona. Nie miejcie złudzeń to jest tylko kwestia minut czy godzin kiedy będą następne przypadki – pisze prezydent Janusz Kubicki.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenie“Kilkadziesiąt osób na kwarantannie domowej. Czemu nie podaje dokładnej ilości? Bo ona się zmienia z minuty na minutę. To jest straszna choroba. Rozprzestrzenia się i nie mamy na to wpływu. Możemy tylko walczyć aby spowolnić tępo rozprzestrzeniania. Stąd akcja zostań w domu. Wielu z Was pisze czemu w takim razie biegam? Bo bieganie, jazda na rowerze w LESIE nie jest zabroniona. Zostań w domu nie idź do sklepu, marketu, do miasta, na plac zabawa tego lepiej nie robić. Unikać styczności z ludźmi !!!Można spacerować, ale nie stadami, nie tam gdzie dużo ludzi !!! Minimalny odstęp między osobami to jedne metr, w lesie to już sa setki metrów. Mamy dostatek lasów!.
A propos zgromadzeń, politycy od kilku dni gadają i gadają jak zrobić posiedzenie Sejmu. Propozycje, a może na Stadionie Narodowym, może … Tylko ja się pytam a po ki … robić posiedzenie Sejmu. Większość z nich to osoby z grupy ryzyka. Media piszą o przykładzie Korei gdzie jedna osoba zaraziła na spotkaniu religijnym 1000 innych! Więc pytam się po co? Czy oni wyprodukują coś na tym posiedzeniu? Chodź jedną maseczkę, jeden kombinezon? Nie, wiec po co? Nie widzę w tym żadnego sensu i logiki. Jest Premier jest Rząd, niech więc oni wezmą teraz odpowiedzialność za Państwo i nie patrzą na nic. Muszą robić wszystko żeby ta zaraza znikła z Polski i to jak najszybciej!. Ciekawi mnie Wasze zdanie w tym zakresie, co myślicie?”

Zachęcamy do dyskusji na profilu prezydenta:

Kochani. Na teraz w Zielonej bez zmian, jedna osoba zarażona. Nie miejcie złudzeń to jest tylko kwestia minut czy…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Sobota, 21 marca 2020