Piątkowy raport prezydenta Janusza Kubickiego to jak zwykle stan epidemiczny Zielonej Góry oraz oraz hejt na prezydenckim profilu facebook. Przeczytaj raport prezydenta.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani dziś wracamy do liczby 0. Nie przybyło nowych przypadków, kilka osób na kwarantannie, kilka w izolacji. Ogólnie można podsumować – jest dobrze.
Niestety, coraz gorzej wygląda sytuacja w kopalniach. Czemu niestety? Bo mamy niedaleko KGHM, oby z tamtej strony nie przyszło zagrożenie.

Chciałem dziś nawiązać do normalności. Piszę do Was codziennie, to co myślę, to co mam w sercu. Niestety w komentarzach na moim profilu na FB pojawiają się różnie wpisy. Część z nich jest ciężka do zaakceptowania. Zamieszczę jeden z nich.

TY ŁGAŻU PIEPRZONY prezydenciku, OSOBY, KTÓRE SĄ ŚWIADOME I NIE OGLĄDAJĄ TELEWIZJI NA PEWNO NIE WIERZĄ W twoje BREDNIE. DOSTAŁEŚ W ŁAPĘ, TO MUSISZ COŚ MÓWIĆ.

Nie wiem czy odpowiadać na takie wpisy czy nie? Można się nie zgadzać z tym co robię, można mieć inne zdanie, można się różnić ale czy taka forma wypowiedzi jest dopuszczalna? Czasami odpowiadam takim osobom, czasami je blokuję, czasami ignoruję. Zastanawiam się nad tym i dochodzę do wniosku, iż te osoby muszą mieć straszne życie. Musiała spotkać ich jakaś tragedia z którą sobie nie potrafią poradzić. Szkoda mi ich, bo żyją nienawiścią i agresją. Nie chciałbym żyć w takim świecie. Tak naprawdę szkoda mi ich, tak po ludzku, oni nie potrafią się uśmiechać, nie potrafią normalnie żyć. Pomyślcie czasami o tym jak można byłoby im pomóc żeby odnaleźli radość i szczęście w życiu.
A dziś na rower  Foto z archiwum 

Kochani dziś wracamy do liczby 0. Nie przybyło nowych przypadków, kilka osób na kwarantannie, kilka w izolacji. Ogólnie…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Piątek, 8 maja 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki