Było fajnie, inaczej niż zwykle, ale naprawdę było magicznie. Setki, tysiące osób, bawiące się, roześmiane. Miasteczko winiarskie tętniące życiem do późnego wieczora – pisze o Winobraniu Prezydent Janusz Kubicki.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani, cały czas mam w głowie wczorajsze emocje. Zobaczcie piękno sportu, po całej rundzie zasadniczej, po tylu meczach, po dziesiątkach wyścigów o awansie do fazy Play-Off decyduje ostatni wyścig. Jeden wyścig, a jak wiele znaczył dla obu zespołów. Jedne jest w niebie drugi ma już wakacje. Mega cieszę się z tego awansu. I niech ktoś mi powie, że można nie kochać sportu, emocji? Falubaz Zielona Góra to nie tylko wizytówka Zielonej Góry, to jedna z nie wielu wizytówek lubuskiego. Czy są jakieś bardziej rozpoznawalne marki naszego regionu niż kluby żużlowe (Falubaz i Stal) i koszykarskie (Stelmet i AZS)? Szkoda, że nie wszyscy to czują i nie wszyscy to rozumieją.

Ale jest jeszcze jedna marka a mianowicie Winobranie. To ad. 2020 już za nami. Było fajnie, inaczej niż zwykle, ale naprawdę było magicznie. Setki, tysiące osób, bawiące się, roześmiane. Miasteczko winiarskie tętniące życiem do późnego wieczora. Setki autokarów z turystami z całej Polski. Mam pomysł zamieszczajcie swoje fotki z Winobrania może zrobimy z tego coś fajnego. Miłego i radosnego dnia.

Kochani, cały czas mam w głowie wczorajsze emocje. Zobaczcie piękno sportu, po całej rundzie zasadniczej, po tylu…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Poniedziałek, 14 września 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki