Żużel to znak rozpoznawczy Zielonej, to jego magia. To nasza marka eksportowa – pisze na swoim facebooku Prezydent Janusz Kubicki. I dodaje: A teraz … a teraz przyszedł czas na kolejny rozdział w tej historii. Wodociągi z Falubazem. Jak Wam się podoba film?

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani. Jutro super ważne zawody na W69. Odwieczny rywal za miedzy Unia Leszno kontra Falubaz. Kto wygra? Głowa mówi nie ma szans, Byki są w sztosie, ale … ale serce mówi, że to będzie ten dzień, ten moment nastąpi przełamanie. Wygramy, wierzę w to. Wiem, że będzie bardzo, bardzo ciężko ale Myszy będą górą. Ja obstawiam 48 do 42 dla naszych. A Wy jak obstawiacie? Dla tych którzy trafią jak zawsze przewidziane są nagrody.
Jeszcze jedno, mam dla Was niespodziankę, zobaczcie film. Miasto od wielu lat wspiera klub i nigdy nie przestanie. Falubaz to Zielona Góra – Zielona Góra to Falubaz. Nie byłoby klubu, sukcesów medali bez miasta. A miasto byłoby bez Falubazu inne, gorsze, nie byłoby takie jak jest. Żużel to znak rozpoznawczy Zielonej, to jego magia. To nasza marka eksportowa. A teraz … a teraz przyszedł czas na kolejny rozdział w tej historii. Wodociągi z Falubazem. Jak Wam się podoba film?

Zapraszamy do typowania wyniku niedzielnego meczu na profilu Prezydenta:

Kochani. Jutro super ważne zawody na W69. Odwieczny rywal za miedzy Unia Leszno kontra Falubaz. Kto wygra? Głowa mówi…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Piątek, 4 września 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki