Codzienny raport prezydenta Janusza Kubickiego poświęcony jest dziś w większości nadchodzącym wyborom w Polsce. Prezydent poinformował także o stanie epidemicznym miasta. 

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenie

Kochani. Raport na dziś. 0 – zero. Pierwsza liczba parzysta. Dla tych, którzy nie uczyli matematyki liczba parzysta to taka co dzieli się przez dwa i dwie liczby przed nią i dwie liczby za nią są parzyste. Dla nas „Zero” to także liczba szczęśliwa. Oznacza, iż nie przybył w mieście nikt zarażony.

Wszyscy żyją Wyborami. Czy wszyscy? Myślę, że to politycy tym żyją. Politycy i media, oni wszyscy razem chcą za wszelką cenę abyś my się teraz tym zajmowali. Co najgorsze to męczą tym temat ludzi. Czemu to robią? Czy normlany człowiek żyje wyborami? Nie on myśli o tym co zrobić aby nie stracić pracy, co zrobić aby nie zachorować, aby nasi bliscy nie zachorowali, boimy się zdrowie naszych rodziców, dziadków, zastanawia się kiedy dzieci wrócą do szkoły, żłobka czy przedszkola. Niestety większości polityków to nie interesuje. Dla nich ważny jest nie interes ludzi, nie ich byt i zdrowie, tylko interes partii. Oni w większości oderwali się od realnego świata. Powtórzę to co już pisałem. Jest propozycja przełożenia wyborów o 2 lata. Nie chce tego Kaczyński, bo to propozycja Gowina. Popiera ją m.in. były Prezydent Aleksander Kwaśniewski. Ta propozycja ma też moje pełne poparcie. Teraz nie czas na wybory!!! Apeluje do opozycji przyjmijcie tą propozycję i dalej do przodu. Jak nie chcecie jej przyjąć to oznacza, że chcecie wyborów!!! Pchacie Polaków do wyborów w dobie wirusa! Nie wstyd wam za to? Historia Was za to rozliczy. Przestańcie się wreszcie „ bawić” ludźmi. Nie prowadźcie do anarchii w państwie. Możecie jeszcze dziś zwołać zdalny Sejm i przesunąć wybory! Możecie to zrobić w jeden dzień. Czemu nie chcecie tego zrobić? Bo wam na tym nie zależy. Wy nie chcecie rozwiązać problemu. To jak w opowieści o gonieniu króliczka, Wy go nie chcecie złapać wy go chcecie cały gonić!. Dla części z Was im jest gorzej w państwie tym jest lepiej dla partii. Pasuje Wam zamieszanie i rozpie… jaki się dzieje. PO prostu wstyd mi za to co robicie.

Ale nic to damy radę. Bo kto jak nie Zielona? My tu na dole myślimy o testach, o ludziach, o gospodarce, o komputerach dla uczniów, o służbie zdrowia.

Dobrze, że weekend i będę się mógł choć trochę oderwać od tego zwariowanego świata bo inaczej ja chyba też zwariuje. Jak ktoś to chyba dobrze zauważył, na trzeźwo to tego co się dzieje nie zrozumiesz.

Kochani. Raport na dziś. 0 – zero. Pierwsza liczba parzysta. Dla tych, którzy nie uczyli się matematyki liczba…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Piątek, 24 kwietnia 2020