Statystyki COVID-owe przedstawił dziś prezydent Janusz Kubicki. Podsumował też matury 2020 – W Zielonej ponad 300 dzieciaków nie zdało. Dla nich to jest duży problem i wielki zawód. Tylko czy to jest tylko ich wina? Czy to nie jest tak, że gro z nich to ofiary koronawirusa? Jakie jest Wasze zdanie w tym zakresie?”.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani, dziś statystyka COVID-owa. Obecnie 125 osób jest w kwarantannie domowej decyzją sanepidu, 299 na kwarantannie granicznej, 2 osoby kwarantanna na UZ i 27 dodatnich w izolacji domowej i izolatorium szpitalnym. Wczoraj doszła kolejna osoba. Jak widać wirus jest był i będzie. Trzeba zawsze o tym pamiętać i z tym żyć. Są reguły są zasady i warto je przestrzegać.

Dziś kilka słów odnośnie matur. Pojawiły się już wyniki oficjalne. W skali kraju 25% osób nie zdało, trochę dużo. W Zielonej jest troszeczkę lepiej bo tylko ok. 20% osób nie zaliczyło egzaminu dojrzałości. W województwie lubuskim już gorzej bo 28% nie zaliczyło!!! W liczbach to prawie 1700 dzieciaków. Można się zastanowić z czego to wynika, jaka jest tego przyczyna? Moim zdaniem niestety, ale zdalne nauczanie przynosi pierwsze żniwa i efekty. Można się ze mną nie zgadzać, ale jeżeli jesteś rodzicem i uważasz, że zdalne nauczanie jest ok, to możesz to napisać, ja swoje zdanie mam. Zdalne nauczanie na dłuższa metę to same szkody dla naszych dzieci. Czy nie dorabialiście tych zdalnych lekcji z Waszymi dziećmi? Więc bardzo dobrze wiecie jak to wygląda. W Zielonej ponad 300 dzieciaków nie zdało. Dla nich to jest duży problem i wielki zawód. Tylko czy to jest tylko ich wina? Czy to nie jest tak, że gro z nich to ofiary koronawirusa? Jakie jest Wasze zdanie w tym zakresie?

Zachęcamy do dyskusji na profilu Prezydenta:

Kochani, dziś statystyka COVID-owa. Obecnie 125 osób jest w kwarantannie domowej decyzją sanepidu, 299 na kwarantannie…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Środa, 12 sierpnia 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki