Wiem, że wielu z Was nie zgadza się z obostrzeniami i zalecaniami. Uważa je za bezsensowne i nielogiczne. Zamknięcie siłowni, gastronomi, kultury to bardzo trudne sprawy. Zwłaszcza dla właścicieli, pracowników to naprawdę ludzkie dramaty – pisze na swoim facebooku Prezydent Janusz Kubicki.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, na zewnątrz i zbliżenieKochani dziś będzie o wirusie. Nie o politykach, nie o ściemnianiu, o kłótniach, o ludziach hienach, o partiach politycznych, o tym co zwykle. Dziś na poważanie. Jak wiecie system ochrony zdrowia jest na skraju… jak mówią kierowcy jedzie na oparach. Pomóżmy im, dbajmy o siebie, zachowajmy reguły, przestrzegajmy zaleceń, nośmy maseczki. Wiem, że wielu z Was nie zgadza się z obostrzeniami i zalecaniami. Uważa je za bezsensowne i nielogiczne. Zamknięcie siłowni, gastronomi, kultury to bardzo trudne sprawy. Zwłaszcza dla właścicieli, pracowników to naprawdę ludzkie dramaty.

Możecie się nie zgadzać z tym wszystkim, możecie krytykować, pisać ale pamiętajcie MUSICIE SIĘ DO NICH STOSOWAĆ. Prawo jest prawem i naszym obowiązkiem jest go przestrzegać. Na dziś nikt nie wymyślił nic innego, nie ma innej drogi. Proszę o to, z całego serca, zróbmy to dla wszystkich medyków, ratowników, pracowników ochrony zdrowia i dla siebie samych. Aby mogli złapać oddech. Aby dalej mogli nam pomagać. Należą im się wielkie podziękowania za to co robią.

Jeżeli tego nie zrobimy to … nie ma takiej opcji. Wierzę w to, że jak ktoś nie dla siebie to dla innych będzie pamiętał o tym, że trzeba nosić maseczkę, trzeba zachować dystans, reguły i ograniczenia. To jedyny skuteczny sposób na dziś żeby dać sobie czas. Pamiętajcie o starszych oni nie mają wyboru, oni wierzą w to, że będziemy o nich dbać. Będziemy przestrzegać prawa. Proszę o to. To nie fikcja to się dzieje naprawdę.

Jeżeli możecie to dziś nie komentujcie tego posta. Proszę o to abyście go udostępnili u siebie, to będzie najlepsza rzecz jaką możecie dziś zrobić. Tylko razem, wspólnie możemy pokazać że jesteśmy odpowiedzialni.
Foto z FB – Bogusia Witońska

Kochani dziś będzie o wirusie. Nie o politykach, nie o ściemnianiu, o kłótniach, o ludziach hienach, o partiach…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Środa, 21 października 2020

facebook Janusz Kubicki