Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza od 1 października na zajęcia do hali akrobatyczno-sportowej przy ul. Urszuli 22. Dla zdrowia i dobrego samopoczucia można poćwiczyć jogę. Dla osób 50 plus też jest propozycja nie do odrzucenia!

Zajęcia z jogi zaplanowano w salce baletowej we wtorki i czwartki w godz. 19.00 i 20.00. W każdej z grup może ćwiczyć maksymalnie 10 osób. Uwaga, uczestnicy zobowiązani są do punktualności (nie zaleca się jednak przychodzenia na zajęcia przed czasem). Cena: 75 zł (miesiąc), 15 zł (wejście jednorazowe). Bilety i karnety do kupienia w dniu rozpoczęcia ćwiczeń u obsługi hali akrobatyczno-sportowej.

Ze względów sanitarnych zaleca się, aby przyjść na zajęcia z własnym sprzętem do ćwiczeń.

Osoby, które nie wykorzystały karnetu za marzec (nie dotyczy to osób, którym dokonano zwrotu za zajęcia niezrealizowane) mają pierwszeństwo udziału w zajęciach na podstawie karnetu zakupionego w marcu. Karnet upoważnia do wejścia na wszystkie zajęcia w październiku.

Formuła 50+

Każda osoba, bez względu na płeć i stopień zaawansowania, która ukończyła 50. rok życia może skorzystać z atrakcyjnych zajęć w Formule 50+. To ćwiczenia ogólnorozwojowe, usprawniające kondycję fizyczną i pozwalające zgubić zbędne kilogramy. Trenerzy zapraszają do sali sportowej przy ul. Urszuli 22 we wtorki i czwartki o godz. 19.30.

Cena: 20 zł (miesiąc), 5 zł (wejście jednorazowe). I w tym przypadku, bilety i karnety do nabycia w dniu rozpoczęcia zajęć.

(rk)-WZG