Justyna Steczkowska – Maria Magdalena “All Is One Tour” z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej oraz Jakub Rene Kosik. Taki koncert czeka nas w Zielonej Górze w najbliższą sobotę!

“Maria Magdalena”, to najnowsza płyta Justyny Steczkowskiej, której producentem jest Daniel Heath pracujący w Los Angeles i odpowiedzialny za największe sukcesy Lany Del Ray.

Na płycie “Maria Magdalena” znajdziemy 12 kompozycji Justyny Steczkowskiej i Jakuba Rene Kosika, które są rzadko spotykanym połączeniem muzyki klubowej z wielką orkiestrą smyczkową. To przepiękna, pełna magii muzyczna podróż.

Jak mówi sama artystka: „‚Maria Magdalena’ to opowieść o wędrówce duszy, zaklęta w smyczkowych brzmieniach, do której zaprosiłam Polską Orkiestrę muzyki Filmowej. Tworzenie dźwięków dla tak dużej orkiestry na moich własnych skrzypcach sprawiło mi ogrom radości i przypomniało o muzycznych korzeniach.
Cieszę się, że udało mi się spotkać na swojej muzycznej drodze z Danielem Heathem. Podziwiałam od dawna jego muzyczny talent i niecodzienną wrażliwość, więc kiedy zadzwonił i powiedział, że płyta “Maria Magdalena” go zaczarowała i ma w sobie ogromny potencjał oraz zaprosił mnie do swojego studia w Los Angeles, byłam szczęśliwa i dumna. To dla mnie duże wyzwanie i nowy krok na mojej muzycznej drodze”.

Trasa koncertowa składająca się z 10 koncertów rozpoczyna się już 2 marca 2019 r. w Olsztynie i będzie nie tylko niezwykłą muzyczną podróżą, ale też magicznym widowiskiem, które przeniesie słuchacza w inny wymiar rzeczywistości.

(sobota) 07.12.2019, godz.17.00, Filharmonia Zielonogórska, Plac Powstańców Wielkopolskich 10, Zielona Górabilety: 99-159 zł