fot. Sztab ZG

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko szlachetna akcja, ale i świetna zabawa. Będzie można wylicytować m.in. hulajnogę elektryczną Bachusa i imprezę z didżejem Jankiem, czyli prezydentem Januszem Kubickim. Najsprawniejszy radny w Polsce zaprasza na trening, a golfiści do gry. Wolontariusze pojadą za darmo autobusem MZK, a pizzeria Gioconda zaprosi ich na gorącą herbatę.

Niezwykle emocjonująco zapowiadają się licytacje fantów na scenie głównej przed filharmonią. Przed koncertem Jary Oddział zamknięty (17.00-17.15) będzie można wygrać oryginalną tablicę z nazwą zielonogórskiej ulicy z BŁĘDEM!

Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry przekazał na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy wyjątkową hulajnogę elektryczną Bachusa. To na niej wspólnie poprowadzili korowód winobraniowy w 2018 r. Licytację zaplanowano o godz. 18.15.

Na deser ok. 19.45 tuż przed tradycyjnym światełkiem do nieba będzie można powalczyć o Didżeja Janka. Na co dzień pracuje w urzędzie miasta jako prezydent. Tak naprawdę jednak Janusz Kubicki skrywa didżejski talent. Profesjonalnie i z przytupem poprowadzi waszą imprezę, której pozazdrości wam całe miasto! – Każdy kto lubi muzykę niech startuje – zachęca prezydent.

Do akcji gorących serc włącza się Rafał Kasza – Najsprawniejszy Radny w Polsce. Na orkiestrową licytację przekazuje trening życia na światowym torze z przeszkodami.

– Do zobaczenia na arenie zmagań – mówi Rafał.

Licytacja przed Światełkiem do Nieba.

Link do wydarzenia na Facebooku.

https://www.facebook.com/events/809928606108388/

Pogramy w golfa

Scena Otwartych Serc (przy ratuszu) zaprasza w godz. 12.00-16.00. O godz. 14.00 odbędzie się licytacja dziecięcego fotelika samochodowego marki Graco Slimfit 0-36 kg. Fotelik ufundował sklep Tobisklep.pl

Dzięki pani Marii Raszka, która gra z WOŚP kolejny rok w namiocie licytacyjnym przy Scenie Otwartych Serc znajdziemy cudne rękodzieło.

Przytok Golf & Resort również wspomaga WOŚP. W sobotę (11.01), o godz. 10.00 na polu golfowym Zawarcie zaplanowano turniej u kolegów – https://www.facebook.com/PoleGolfoweZawarcie

 

W niedzielę (12.01) zapowiada się ciekawe granie w Kalinowe Pola Golf Course.

https://www.facebook.com/KalinowePola

Każdego grającego organizatorzy zapraszają na ognisko z tradycyjną pyszną grochówką i pajdą domowego chleba!

Z Orkiestrą zagra Pizzeria Kawiarnia Gioconda. W niedzielę wszyscy zmarznięci wolontariusze mogą liczyć na gorącą herbatę.

Uwaga, ważne info dla wszystkich Wolontariuszy. W dniu finału WOŚP – 12 stycznia, wolontariusze posiadający przy sobie identyfikator i puszkę, mogą skorzystać z autobusów MZK za darmo.