Z przyjemnością zapraszamy do udziału w koncercie w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w zielonogórskim klubie JAZZKINO.

15 min po każdym koncercie na Scenie Głównej w klubie będzie można sie spotkać z gwiazdami, zrobić zdjęcie, otrzymać autograf. Natomiast po “Światełku do Nieba” rozpocznie się klubowa część koncertowa. Wystąpią zespoły: RATMB, DEHA, METEROIDS oraz GWIEZDNE LAWETY. Wstęp na wydarzenie jest wolny / datek do puszki WOŚP. Do zobaczenia !!!

******************************
Rage Against The Mashine Band
Czy byłeś kiedyś na koncercie Rage Against The Machine? Ja też nie.Dlatego zielonogórscy chłopcy postanowili dać Ci tą możliwość..Zawiązali zespół RAGE AGAINST THE MACHINE BAND i grają utwory z pierwszej i drugiej płyty, prawie tak samo jak chłopcy z USA a czasem nawet i lepiej. W skład tego projektu weszli wyrafinowani muzycy z co najmniej 15 letnim stażem w branży muzycznej.Każdy z nich grał już w wielu muzycznych projektach i często gęsto przewijały się w nich utwory tej słynnej amerykańskiej grupy.
więcej:
https://www.facebook.com/Rage-Against-The-Machine-Band-212327408804190/

*******************************
Gwiezdne Lawety
To młody zespół punkowy z Zielonej Góry, składający się z gitarzysto wokalisty Krzysztofa Trajdosa, basisty Kacpra Łozińskiego i perskusisty Lucasa Wernera. Starają się swoją muzyką powócić do lat kiedy to właśnie punk rock królował na ulicach miast i w pubach.
więcej:
https://www.facebook.com/Gwiezdnelawety/

*******************************
Deha
To zespół z Zielonej Góry, grający muzykę punkową z bardzo melodyjnymi rifami i dużym poczuciem humoru w tekstach. Grający w składzie: bas i śpeiw Arkadiusz Sobański, perksuja Jarek Lew, gitara Maciej Ostrowski, gitara Wojtek Piwoń.
więcej:
https://www.facebook.com/dekolthydraulika/

*******************************
Meteroids
Zespół założony na przełomie 2017/2018 roku, tworzący swoje autorskie utwory w gatunku hard rock/metal.
więcej:
https://www.facebook.com/Meteroids-2197199990524797/

******************************
Miejsce:
Klub JAZZKINO
Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 14
https://www.facebook.com/jazzkino

wstęp wolny
wrzutka do puszki WOŚP

*******************************
Współorganizacja / info / promo:
Art Of Underground
https://www.facebook.com/Art-Of-Underground

*******************************
Wydarzenie na facebooku:
https://www.facebook.com/events/452648752304339/