Rozpoczęliśmy niezbędne działania związane z przygotowaniem specjalnego, zielonogórskiego pakietu wsparcia dla lokalnych przedsiębiorców – poinformował Janusz Kubicki – Prezydent Miasta Zielona Góra.

“Koronawirus zagraża nie tylko naszemu zdrowiu, ale i portfelom. Dotyczy to tak samo przedsiębiorców, jak i konsumentów. Rząd przygotowuje regulacje, które pomogą przedsiębiorcom – szczególnie tym, w których biznesy najmocniej uderza obecna sytuacja – przetrwać ten trudny czas.

W związku z tym, rozpoczęliśmy niezbędne działania związane z przygotowaniem specjalnego, zielonogórskiego pakietu wsparcia dla lokalnych przedsiębiorców. Nasza propozycja będzie uzupełnieniem pakietu rządowego, który ma za zadanie ochronić firmy przed stratami, przedsiębiorców i pracowników przed redukcją miejsc pracy i całą gospodarkę przed zapaścią.. O szczegółach będziemy Państwa na bieżąco informować”.

 

Koronawirus zagraża nie tylko naszemu zdrowiu, ale i portfelom. Dotyczy to tak samo przedsiębiorców, jak i konsumentów….

Opublikowany przez Janusz Kubicki Środa, 18 marca 2020