Acid Drinkers to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu. Ich popularność wyszła daleko poza scenę stricte metalową. Acid Drinkers to 4 osobowości, które wchodzą w skład dobrze naoliwionej i rozpędzonej maszyny. W najbliższą sobotę zagrają w Zielonej Górze !!!

Stowarzyszenie Art Of Underground zaprasza na koncert zespołu Acid Drinkers !!! Zapraszamy do WySPa – Klub Studencki w Zielonej Górze w sobotę 8 lutego 2020 od godz.19.00. Support ogłosimy niebawem !!! PASUJE ??? !!! ???

Tomasz “Titus” Pukacki – lider, wokalista i basista – obdarzony niezwykłą charyzmą, każdy występ doprawia poczuciem humoru.

Dariusz “Popcorn” Popowicz – gitarzysta – prawdopodobnie jeden z największych wirtuozów gitary wśród Słowian.

Maciej “Ślimak” Starosta – perkusista – wybrany Najbardziej Inspirującym Perkusistą Wszechczasów w Polsce.

Łukasz “Dzwon” Cyndzer – gitara – młoda krew w zespole

Acid Drinkers mają na koncie 18 płyt. Są skuteczniejsi niż piłkarska reprezentacja Hiszpanii- z każdej gali Fryderyków wychodzą z przynajmniej jedną statuetką. W 2011 rozbili bank zdobywając aż cztery- m.in. za Przebój i Grupę Roku. Płyta „Fishdick Zwei” z coverami znanych utworów zagranicznych artystów odbiła się szerokim echem w całej Polsce. Utwór „Love Shack” przez 3 tygodnie wygrywał legendarną Listę Przebojów Trójki, zajmując pierwsze miejsce również w 1500. notowaniu.

W 2019 r. Acid Drinkers obchodzi swoje 30-lecie na scenie i nic nie zapowiada by na tym mieli poprzestać!

(sobota) 08.02.2020, godz.19.00, Studencki Klub WySPaal. Wojska Polskiego 65, bilety: 50/60 zł

>>> BILETY <<<