Centrum Przyrodnicze w Zielonej Górze zaprasza w niedzielę (6.09) w godz. 10.00-18.00 na drugą edycję Insect Day, czyli spotkanie z owadami. Każdy zainteresowany rozpoczęciem własnej przygody z hodowlą owadów będzie mógł uzyskać wskazówki i porady.

Świat owadów charakteryzuje się bogactwem kształtów i barw, dlatego hodowla egzotycznych owadów staje się w Polsce coraz bardziej popularna. Jak czytamy na stronie organizatora  – To impreza podczas której główną atrakcją będą oczywiście owady, zarówno z naszej, jak i z zaprzyjaźnionych hodowli. Każdy zainteresowany rozpoczęciem własnej przygody z hodowlą owadów będzie mógł uzyskać wskazówki i porady. Przygotujemy również stanowiska, na których można będzie wykonać własne pamiątki z tego dnia.

Do każdego zakupionego biletu drobna niespodzianka. Liczba miejsc ograniczona, dlatego Centrum Przyrodnicze prosi o rezerwację miejsc. Bilety w cenie obowiązującej podczas zwiedzania ekspozycji, zgodnej z cennikiem http://centrumprzyrodnicze.pl/centrum/cennik/.

Pamiętajmy o bezpieczeństwie. Obowiązuje reżim sanitarny wynikający z epidemii.

Z pewnością będzie ciekawie. Zapraszamy!

Materiały organizatorzy
Materiały organizatorzy
(dg)-WZG