Już dziś warto pomyśleć o kolejnym weekendzie i o wzięciu udziału w Lubuskim Lecie Teatralnym. Za nami trzy weekendy teatru w plenerze, przed nami kolejne emocje. Tym razem w ramach odmrażanie kultury dwie sztuki na scenie pod wigwamem w ośrodku wypoczynkowym w Dąbiu.

– Klimat jest cudowny. Woda, piasek. Las, sympatyczni ludzie, po prostu nie może Was tu zabraknąć. Jak ktoś nie skorzystał do tej pory z propozycji Lubuskiego Lata Teatralnego ma szanse zawitać do Dąbia i bawić się razem z nami – mówi Grzegorz Hryniewicz współorganizator LLT.

W piątek 17 lipca o godz. 21.00 Shirley Valentine. Spektakl Willy’ego Russella to monolog czterdziestoletniej „kury domowej”, świadomej straconego czasu i niezrealizowanych marzeń. Spektakl Fundacji Teatru Scena Poczekalnia.

W sobotę 18 lipca również o 21.00 „Grubaska”, sceniczna adaptacja opartej na faktach książki Wandy Szymanowskiej „Lardżelka”.

Bilety w sprzedaży, do nabycia za pośrednictwem serwisu internetowego Abilet.pl, w kasach Lubuskiego Teatru oraz w recepcji Kompleksu Wypoczynkowego Dąbie.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu.

Szczegóły na stronie https://www.facebook.com/lubuskielatoteatralne/

dg - WZG