Już w piątek 26 czerwca pod honorowym patronatem prezydenta miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego rusza Lubuskie Lato Teatralne czyli spotkania z teatrem w plenerze.

Spektakle będą wystawiane na Placu Teatralnym w Zielonej Górze oraz na plaży w Dąbiu. Czeka na nas mnóstwo doznań i emocji, szczególnie, że kilka miesięcy byliśmy w związku z koronawirusem odcięci od kultury i sztuki na żywo.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

26 czerwca o godz. 21.00 Temar – kompleks wypoczynkowy w Dąbiu zaprasza na recital Joanny Wąż pt. Ojej Kobieta z piosenkami m. in. Wojciecha Młynarskiego na scenie za wigwamem. Odbędzie się on w konwencji plażowej, dlatego warto luźno się ubrać, nie zakładać szpilek i zabrać okrycie wierzchnie lub kocyk bo wieczory bywają chłodne.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Organizatorzy LLT zachęcają już teraz do rezerwacji miejsc. Bilet Vip z numerowanym miejscem siedzącym to koszt 50 złotych, za bilet normalny na  płycie z miejscem siedzącym bez numeracji zapłacimy 25 złotych.

Już wkrótce bilety do nabycia za pośrednictwem serwisu internetowego Abilet.pl, w kasach Lubuskiego Teatru oraz w recepcji Kompleksu Wypoczynkowego Dąbie.

DG - WZG