W sobotę oraz niedzielę w Zielonej Górze możesz być świadkiem wielkiego taneczno – sportowego wydarzenia. Mistrzowie Rock and Rolla akrobatycznego oraz Boogie Woogie będą rywalizować w naszej zielonogórskiej hali CRS.

Całe mistrzostwa będa prowadzone przez konferansjerów Jacka Stefanowicza oraz prezenterkę „Tańca z Gwiazdami” Annę Głogowska.

Mistrzowskie choreografie, pokazy taneczne, elementy akrobatyczne, zachwycające stroje oraz dynamiczna muzyka  wprowadzą każdego widza w widowisko na najwyższym światowym poziomie!

Na specjalnie przygotowanej scenie zatańczą w sobotę i niedzielę wirtuozi tańca sportowego.

Organizatorzy zapewniają finałowe ceremonie otwarcia z pokazami laserów oraz widowiskiem połączonym z realizacją animacji na dziewięciu ekranach ledowych specjalnie przygotowanych na to widowisko.

18:00 w Sobotę odbędą się finały Pucharu Świata formacji juniorskich oraz Ladies. Także zobaczymy Finał Mistrzostw Świata Formacji seniorskich Masters z podwójnymi saltami oraz choreografiami specjalnie przygotowanymi na te zawody.

17:00 w niedzielę to już Finał Pucharu Świata. Najlepsi z najlepszych którzy rywalizowali przez cały rok w pucharach świata będą walczyć o nagrody finansowe oraz prestiżowe zwycięstwo. To najbardziej atrakcyjna możliwość zobaczenia tańca od młodzików wyszkolonych w szkołach baletowych do seniorów zajmujących się profesjonalnie tańcem.