Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza na Autunalia 2020, czyli Jesienne Spotkania Kulturalne. Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie lub udzielasz się artystycznie w innych dziedzinach sztuki. Czas na to by pokazać co potrafisz i wygrać bardzo atrakcyjne nagrody!

Jak czytamy w informacji ZOK Giełda Młodych Artystów skierowana jest do młodzieży od 14 do 19 roku życia, spełniających się w dowolnej dziedzinie sztuki, takich jak piosenka, utwór instrumentalny lub instrumentalno-wokalny, taniec, teatr czy działania interdyscyplinarne z wyłączeniem technik audiowizualnych.

Od młodych artystów organizatorzy oczekują autorskich prezentacji, czyli pokazania artystycznych dusz i warsztatu, któremu wielu z Was poświęca bardzo dużo czasu. Dozwolone jest oczywiście inspirowanie się, korzystanie z repertuaru innych wykonawców, ale koniecznie z własną, twórczą interpretacją. Prezentacja nie może przekraczać 5 min.
Link z dostępem do nagranego filmu wyślij za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie zapisy.zok.com.pl.

Szczegółowe informacje na www.zok.com.pl

Obraz może zawierać: makijaż, tekst „STABILO 02 P U 4Se HIA GIEŁDA MŁODYCH ARTYSTOW”

dg - WZG