W piątek (22.05) szykuje się kolejna impreza na balkonie. Tym razem dyskotekę zaplanowano przy ul. Obywatelskiej 47. Dochód z niej zostanie przeznaczony na pomoc zwierzakom ze schroniska w Zielonej Górze.

Trzecia edycja popularnej w czasach epidemii koronawirusa dyskoteki balkonowej, to dobra okazja do przeprowadzenia internetowej zbiórki pieniężnej dla zwierząt z Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze. Tym razem placówka wspiera też zielonogórskich przedsiębiorców, którzy przekazali schronisku vouchery na swoje produkty i usługi. – Będą licytowane i losowane wśród uczestników a dzięki temu, przedsiębiorcy przypominają o swojej gotowości do pracy zgodnie ze standardami zachowania zasad bezpieczeństwa przed Covid-19 – informują organizatorzy.

Dyskoteka jest co prawda tylko dla mieszkańców na balkonach, ale każdy może przyłączyć się do zabawy i zatańczyć na swoim kawałku podłogi. Wszystko dzięki relacji na żywo na Facebooku na profilu DJ Mateusza Przysłuchy. Organizatorzy zapraszają do wpłacania pieniędzy na zrzutkę, w nagrodę zostaną rozlosowane nagrody.

Pod balkonem w trakcie trwania imprezy, odbędzie się zbiórka rzeczowa dla schroniska. Można przynosić karmę dla psów i kotów, koce, miski, rękawiczki jednorazowe etc. Wśród osób, które coś przyniosą również będą rozlosowane nagrody. Organizatorzy zapewniają, że dyskoteka jest legalna, zgodziły się na nią wspólnoty mieszkaniowe, zarządca nieruchomości i policja. Dyskoteka zakończy się o 22.00.

Będzie można  wygrać vouchery do m.in. restauracji, czy siłowni, salonu kosmetycznego. Licytujemy podczas relacji live i na stronie wydarzenia.

* voucher o wartości 150 zł do Restauracja Qubus

*  voucher o wartości 100 zł do restauracji La Gondola

* voucher dla 2 osób na 1 nocleg w kompleksie wypoczynkowym w Dąbiu

* voucher dla 2 osób na 1 nocleg w kompleksie wypoczynkowym w Kołatce

* sesja zdjęciowa o wartości 400 zł od Fotografa Filip Nieckowiak

*jedna lekcja pierwszego tańca 60 minut od Projekt Taniec Monika Jerzynek

* voucher na strzyżenie i modelowanie od Fryzjernia Oli

Pierwsze dwie dyskoteki z ulic Obywatelskiej i Rzeźniczaka pozwoliły zebrać 8 tys. zł dla zielonogórskiego szpitala na walkę z Covid-19.

Audycja będzie na stronie:

Audycja będzie na stronie:
https://www.facebook.com/djmateuszprzysucha/
Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/242203737005502
Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/z/gramydlaschroniska