W niedzielę 14 czerwca w Rybniku odbędzie się pierwszy mecz Falubazu Zielona Góra w PGE Ekstralidze 2020. Dziś poznaliśmy nowy terminarz tegorocznych rozgrywek.

Zobacz także: Plan odmrażania rozgrywek ligowych w Polsce

12-06-2020 Piątek 
BETARD SPARTA Wrocław – MOTOR Lublin
ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – MRGARDEN GKM Grudziądz
14-06-2020 Niedziela
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – FOGO UNIA Leszno
ROW Rybnik – FALUBAZ Zielona Góra

17/18.06.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

19-06-2020 Piątek
FOGO UNIA Leszno – BETARD SPARTA Wrocław
MRGARDEN GKM Grudziądz – ROW Rybnik
21-06-2020 Niedziela
FALUBAZ Zielona Góra – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
MOTOR Lublin – MOJE BERMUDY STAL Gorzów

24/25.06.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

26-06-2020 Piątek 
FOGO UNIA Leszno – MOTOR Lublin
FALUBAZ Zielona Góra – MRGARDEN GKM Grudziądz
28-06-2020 Niedziela
ROW Rybnik – MOJE BERMUDY STAL Gorzów
ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – BETARD SPARTA Wrocław

01/02.07.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

03-07-2020 Piątek
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
MOTOR Lublin – ROW Rybnik
05-07-2020 Niedziela
BETARD SPARTA Wrocław – FALUBAZ Zielona Góra
MRGARDEN GKM Grudziądz – FOGO UNIA Leszno

08/09.07.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

10-07-2020 Piątek
BETARD SPARTA Wrocław – MRGARDEN GKM Grudziądz
ROW Rybnik – FOGO UNIA Leszno
12-07-2020 Niedziela
FALUBAZ Zielona Góra – MOJE BERMUDY STAL Gorzów
ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – MOTOR Lublin

15/16.07.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

17-07-2020 Piątek
ROW Rybnik – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
MOTOR Lublin – MRGARDEN GKM Grudziądz
19-07-2020 Niedziela
FOGO UNIA Leszno – FALUBAZ Zielona Góra
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – BETARD SPARTA Wrocław

22/23.07.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

24-07-2020 Piątek
BETARD SPARTA Wrocław – ROW Rybnik
FALUBAZ Zielona Góra – MOTOR Lublin
26-07-2020 Niedziela
MRGARDEN GKM Grudziądz – MOJE BERMUDY STAL Gorzów
ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – FOGO UNIA Leszno

29/30.07.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

31-07-2020 Piątek
FOGO UNIA Leszno – MOJE BERMUDY STAL Gorzów
FALUBAZ Zielona Góra – ROW Rybnik
02-08-2020 Niedziela
MRGARDEN GKM Grudziądz – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
MOTOR Lublin – BETARD SPARTA Wrocław

05/06.08.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

07-08-2020 Piątek
ROW Rybnik – MRGARDEN GKM Grudziądz
ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – FALUBAZ Zielona Góra
09-08-2020 Niedziela
BETARD SPARTA Wrocław – FOGO UNIA Leszno
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – MOTOR Lublin

12/13.08.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

14-08-2020 Piątek
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – ROW Rybnik
MOTOR Lublin – FOGO UNIA Leszno
16-08-2020 Niedziela
BETARD SPARTA Wrocław – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
MRGARDEN GKM Grudziądz – FALUBAZ Zielona Góra

19/20.08.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

21-08-2020 Piątek
FOGO UNIA Leszno – MRGARDEN GKM Grudziądz
ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – MOJE BERMUDY STAL Gorzów
23-08-2020 Niedziela
FALUBAZ Zielona Góra – BETARD SPARTA Wrocław
ROW Rybnik – MOTOR Lublin

26/27.08.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

28-08-2020 Piątek
FOGO UNIA Leszno – ROW Rybnik
MOTOR Lublin – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
30-08-2020 Niedziela
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – FALUBAZ Zielona Góra
MRGARDEN GKM Grudziądz – BETARD SPARTA Wrocław

02/03.09.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

04-09-2020 Piątek
MRGARDEN GKM Grudziądz – MOTOR Lublin
ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – ROW Rybnik
06-09-2020 Niedziela
BETARD SPARTA Wrocław – MOJE BERMUDY STAL Gorzów
FALUBAZ Zielona Góra – FOGO UNIA Leszno

09/10.09.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

11-09-2020 Piątek
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – MRGARDEN GKM Grudziądz
ROW Rybnik – BETARD SPARTA Wrocław
13-09-2020 Niedziela
FOGO UNIA Leszno – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
MOTOR Lublin – FALUBAZ Zielona Góra

16/17/18.09.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

Część finałowa
20-09-2020 Niedziela – Półfinał (4 – 1)
20-09-2020 Niedziela – Półfinał (3 – 2)
23/24/25.09.2020 W zależności od dostępności terminu – Data rezerwowa

27-09-2020 Niedziela – Półfinał (1 – 4)
27-09-2020 Niedziela – Sunday Półfinał (2 – 3)
02-10-2020 Piątek – Data rezerwowa

04-10-2020 Niedziela – Finał
04-10-2020 Niedziela – Mecz o 3. miejsce
09-10-2020 Piątek – Data rezerwowa

11-10-2020 Niedziela Finał
11-10-2020 Niedziela Mecz o 3. miejsce

16/18-10-2020 Piątek – Data rezerwowa

materiały: falubaz.com