2 dni temu Urząd Marszałkowski Ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Departamentu Promocji i Strategii Marki. Departament ten powstał sztucznie, po wyodrębnieniu części zadań z innego Departamentu. Dyrektorem tego Departamentu został polityk PO Radny Janusz Rewers. Bez konkursu – pisze Radny Paweł Wysocki i dodaje – Zachęcam innych do aplikowania na to stanowisko. Wymogi niezbędne są na minimalnym poziomie. Radny dokonał ciekawego porównania i pokazał również na swoim profilu wymagania na stanowisko podinspektora w strukturach Urzędu Marszałkowskiego.

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, drzewo i na zewnątrzPraca Twoich marzeń do wzięcia!
2 dni temu Urząd Marszałkowski Ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Departamentu Promocji i Strategii Marki. Departament ten powstał sztucznie, po wyodrębnieniu części zadań z innego Departamentu. Dyrektorem tego Departamentu został polityk PO Radny Janusz Rewers. Bez konkursu. Jak sam powiedział Gazecie Lubuskiej, dostał taką propozycję to ją po prostu przyjął. Z pensją 9 tyś. zł – jak Podaje Gazeta Lubuska. Kiedy ta kontrowersyjna sprawa wypłynęła medialnie na wierzch, przewodniczący PO w regionie, poseł powiedział w Radio Zachód, że to zatrudnienie tymczasowe i niebawem zostanie ogłoszony konkurs na to stanowisko. Nie wiem czemu szeregowy poseł, który nie jest w strukturach Urzędu Marszałkowskiego decyduje o takich sprawach…
No dobra zgrywam się – wiem dlaczego.
Ale wracając do konkursu… Sam zamierzam wziąć w nim udział. Konkurencja będzie duża bo ponoć do składania papierów szykują się też Radni Górski, Brachmanski, Hryniewicz i Kasza. Ja jednak zachęcam innych do aplikowania na to stanowisko. Wymogi niezbędne są na minimalnym poziomie. Wystarczy przedstawić dokumenty, potwierdzające co najmniej 5-letnie zatrudnienie na umowę o pracę (gdziekolwiek) i wykształcenie wyższe (jakiekolwiek). Oczywiście nie można też być karanym, należy posiadać obywatelstwo polskie itd. Zgodnie z przepisami prawa do konkursu musi być dopuszczony każdy kto spełnia te podstawowe wymogi. Zachęcam do składania podań!
Poniżej taka ciekawostka. Pokazuję jakie wymogi musi spełniać Dyrektor (pensja ok 10 tyś.) i Podinspektor (pensja ok 4 tyś) w urzędzie Marszałkowskim. Na resztę pytań odpowiedzcie sobie Państwo sami.
Zapraszam do komentowania oraz udostępniania posta. Może ktoś z Waszych znajomych zainteresuje się ofertą pracy.
Szczegóły konkursu na stronie:
Ps. Wiem, że zaraz pojawią się komentarze typu „Ty też pracujesz u Urzędzie” itp.. Dlatego niebawem – jak skompletuję dokumenty na konkurs – przedstawię swoją ścieżkę zawodową razem z wynagrodzeniami jakie otrzymywałem za wykonywaną pracę oraz wykształcenie jakie posiadam.

facebook Paweł Wysocki