Nie pod chmurką, a w domu i to niejednym – na co liczy Zielonogórski Ośrodek Kultury – ma rozbrzmiewać sylwestrowa impreza. O tym już mówiliśmy, miejska zabawa sylwestrowa mimo pandemii odbędzie się.

Jak mówi Agata Miedzińska, dyrektor ZOK-u to ma być jedna wielka domówka. Każdy w swoim zaciszu domowy, a przez to w pewnym sensie razem. Z pomocą przyjdą zdobycze techniki. Sylwester będzie transmitowany w sieci.

Od godziny 19 rozpocznie się domówka u naszych zielonogórskich DJ-ów. I to oni będą zapraszać nas w swoje klimaty muzyczne. Bardzo różne. Chcemy, żeby to było bardzo różnorodne. Klubowe, hip-hopowe, lata 80′, 90′. Muzyka bardzo popularna i trochę mniej. Będziecie państwo dokładnie wiedzieli, kiedy będziemy słuchać jakiej muzyki – Agata Miedzińska.

Czyli każdy znajdzie coś dla siebie. Gustom muzycznym będą schlebiać czterej DJ-e.

Każdy z nich będzie mógł się tej nocy wykazać. Będą również zabawy, konkursy, życzenia składane przez naszych gości. Włączając się do wspólnej zabawy, do 2 w nocy możemy się świetnie i różnorodnie bawić – Agata Miedzińska.

Przypominamy, bawić się będziemy od 19:00 do 2:00 w nocy, także za pośrednictwem Radia Index i Wiadomości Zielona Góra. Więcej o imprezie w całej rozmowie, którą znajdziecie na portalu wZielonej.pl.

MK - Radio Index