Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zaprasza do zakupu wyjątkowych kalendarzy na 2021 rok. W każdym miesiącu bohaterem jest inny zwierzak.

Kalendarz ma 13 stron, kosztuje 35 zł. Z kolei za kalendarz trójdzielny z Kudłasiem i Pluszakiem zapłacimy 30 zł. – Wierzymy, że ubarwią ściany Waszych mieszkań czy biur, przyniosą radość i zarażą zwierzolubnością wszystkich, którzy Was odwiedzą i na nie spojrzą; wierzymy, że zadzieje się magia i komuś zakiełkuje w głowie myśl, że może jednak adoptowałby zwierzaka…? Oby! – przeczytaliśmy na stronie schroniska.

W wydruku kalendarzy pomogli: Lecznica dla Zwierząt Barbary Hanusz, Pizzeria Roma, Salon dla psów Groomer House, pijalnia czekolady Heban, Husse, MB Pneumatyka.

Warto się pospieszyć, bo liczba kalendarzy jest ograniczona! Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na utrzymanie schroniska.

Zakup kalendarzy jest możliwy:

* w biurze schroniska codziennie od 10.00 do 17.00

* w biurze Inicjatywy dla Zwierząt (Pl. Słowiański 17/3) w każdy czwartek od 16.00 do 18.00

Wysyłka po przedpłacie (koszt 12 zł). Zamówienia trzeba składać przez maila (aby przyspieszyć można dołączyć dowód wpłaty). Dowóz i odbiór na terenie Zielonej Góry jest bezpłatny, schronisko prosi jednak o złożenie zamówienia poprzez maila oraz wcześniejszą przedpłatę na konto (aby przyspieszyć można z zamówieniem dołączyć potwierdzenie wpłaty). Numer konta do wpłat: 86 2030 0045 1110 0000 0261 8430

materiały organizatorzy
materiały organizatorzy
(rk)-WZG